0 850 532 73 73
Digiturk beIN ile yenileniyor
Digitürk’e kayıt olarak en iyi avantajlardan yararlanmak isteyen kişiler..
Süper Lig maçlarını canlı olarak takip etmeyi düşünen kişiler Digitürk..
İnternet ihtiyaçları olan ya da internet sağlayıcılarından memnun olmayan..
Digitürk, kullanıcılarına sürekli olarak belirli indirimler sunarken hiçbir..
Digitürk her zaman üye sayısını arttırmayı hedeflerken bunu hem mevcut üyeleri..
Digitürk kullanıcıları televizyondan çeşitli programları izlemedikleri ve başka..
İş ve şehir stresinden kurtulmak isteyen kişiler farklı şehirlere ve ülkelere..
Birçok uydu alıcısı modeli bulunurken kişiler bu modeller ile birlikte ulusal..
Vizyona yeni giren filmleri en kısa süre içerisinde izlemeyi düşünen kişiler..
Türkiye futbola duyulan tutkunun en üst düzeyde olduğu ülkeler arasında olurken..
Digitürk kullanıcıları evleri için uydu alıcılarını alarak Digitürk kullanmaya..
Evlerinde internet bağlantıları bulunmayan kişiler hemen bağlantılarını..
Digitürk tarafından mevcut üyeler için yapılan kampanyalar arasında en çok..
Engelli vatandaşlarımızın biraz da olsa hayatlarını kolaylaştırmak için..
Digitürk yeni üyelerine sürekli olarak kampanyalar düzenlerken eski üyelerini..
Digitürk yayınlarının büyük bir kısmını Eutelsat üzerinden yaparken kişilere de..
Digitürk bünyesinde çok sayıda kampanya düzenlenirken kişilere farklı paketler..
Gazilerimiz ülkemiz ve milletimiz için ellerinden gelen her şeyi yaparak..
Digitürk üyeliklerini başlatarak televizyon izlemekten çok daha fazla keyif..
Digitürk kullanıcıları genel olarak aylık olarak faturalarını ödeyerek..
Digitürk kullanıcılarının çok büyük bir kısmı Süper Lig maçlarını canlı olarak..
Ülkemiz yüzölçümü bakımından oldukça büyük olduğu için karayolu ulaşımları..
Digitürk ülkemizin televizyon yayını konusunda lider firması olurken her sene..
Birçok Digitürk kullanıcısı fatura bedellerini ayarlayamamaktan ya da taahhüt..
Ülkemizde uydu alıcısı denildiğinde akla gelen ilk markalardan birisi olan..
Digitürk kullanıcılarına sunulan Digitürk Play imkânları ile birlikte kişiler..
Ramazan ayı gelirken televizyon ekranlarında yer alan yayınlarda da değişiklik..
Sinemalarda gösterime giren filmler belirli bir süre gösterimde kaldıktan sonra..
Samsung tarafından üretilen birçok yeni cihaz bulunurken bu cihazların kullanım..
Sinemalar boş zamanların güzel bir aktivite ile doldurulması için en iyi..
Süper Lig maçlarını canlı olarak takip etmek isteyen kişiler genel olarak..
Digitürk Süper Lig yayınlarının en iyi kalite ile sunulduğu platform olurken..
Bilindiği üzere ülkemizde yayınlanan kanalların çok büyük bir çoğunluğu Türksat..
Vodafone Red üyesi olan kişiler Digitürk ile yapılan ortak kampanya sayesinde..
Digitürk’e başvurarak televizyonlarını çok daha gelişmiş bir hale getirmek ve..
Her evdeki televizyon sayısı artık birden fazla olurken kişiler her..
Digitürk her sene yeni kampanyalar ile birlikte müşterilerinin karşısına..

Avantajlı Digitürk Kampanyaları
Digiturk üyesi olmayı düşünen kişiler ilk olarak sunulan paketi, kampanya şartlarını inceliyor. Bu hizmet içerisinde çok farklı avantajlar sunulurken kullanıcılar lig keyfi, süper filmler, ilk kez yayınlanan diziler ve internet hizmetini alabiliyor. Digitürk üyelikleri devam eden aylarda kullanıcılar hiçbir sorun yaşamadan rahatlıkla ihtiyaçlarını karşılamış oluyorlar. Digitürk dünyasına yeni giriş yapacak olan üyelere sunulan fiyatlar sadece bu üyelik dönemleri için geçerli olurken taahhüt bitimlerinde kullanıcıların mevcut üye paketlerine yönelmeleri gerekecektir. Üyelik dönemlerinde sadece spor kanallarından memnun kalan ve sonrasında yalnızca bu kanalları izleyecek olan kişiler Dıgıturk tarafından sunulan çeşitli hediyeler ile birlikte yeni kampanyalarını taahhüt bitiminde belirleyecektir. Bu hizmetlerde üstelik kurulum da ücretsizdir.
Üyeliklere başlamadan önce kişilere yetkiler tarafından kampanya detayları, izlemek istedikleri kanallara ait kampanyalar, beın Sports kampanyaları, dizi kampanyaları, özel kanallar anlatılacaktır. Abone oldukları yıl boyunca Digitürk tarafından sunulan tüm imkânlardan kişiler bilgi sahibi olurken üyelik kartı kullanımı, kanalların üzerinde yapılabilecek işlemler ve çeşitli indirimler hakkında kısa bilgilendirmeler de olacaktır. Genel olarak kullanıcılar Digiturk Merhaba Kampanyası ile birlikte üyeliklerini başlatmaktadır. Kendileri ve eşleri için en uygun kanalları bulmak isteyen kişiler Merhaba paketi ile ulusal ve yerel kanalları satın almış olurken ilk 1 ay için tüm kanallar hediye edilmektedir. Belgesel kanalları ise sürekli olarak kullanıcıların uydu alıcılarına tanımlanmaktadır. Sonrasında kullanıcılar almak istedikleri zaman bu kanallar arasından sevdikleri içi başvurularını yapacaklardır.
Digitürk denildiğinde akla Süper Lig gelmektedir. Digiturk Giriş paketi üzerine alınan lig paketi ile birlikte üyeler Süper Lig’de oynana tüm maçları canlı olarak takip etme şansı bulacaklardır. Lig paketlerine bakan kişiler bu aşamada birçok farklı teklif ile karşılaşırlar. Lig fiyatları oldukça uygun düzeydeyken izleyecekleri takım sayısını düşürerek kullanıcılar daha uygun ücretlere bu imkânı değerlendirebileceklerdir. Ayda sadece 69,99 TL’den başlayan fiyatlarla lig maçlarına ulaşmak mümkün olacaktır. Beın Sports kanalı üzerinden ligi takip edecek olan kişiler ilk 4 ayda Spor Extra paketine de sahip olacaklardır. Bu paket Digiturk tarafından sunulan en iyi paketlerden birisidir.
Süper Lig paketinin ardından en çok tercih edilen kampanyalar film paketiyle sunulan kampanyalar oluyor. Bu keyif paketine üyelik işlemi giriş paketine üye olan kişiler için mümkün oluyor. Kampanya detayları çok öncesinden açıklanırken Digiturk film kanallarının tamamı kullanıcılara bu kampanya dahilinde sunuluyor. Film keyfi bu kampanya ile doyasıya yaşanırken üyeler her ay 1000 adet film izleme şansı elde ediyorlar. Film dizi severler bu pakete hemen üyeliklerini yaparken ilk Digiturk kampanya dahilinde belirli kanalları hediye olarak kazanıyor. Ayrıca film paketi kampanyası içerisinde ilk 4 aylık ödemeler de çok düşük düzeyde oluyor. Film paketi keyif için en doğru seçimlerden birisi olurken fiyatlarda yapılan büyük indirimler de kişilerin daha fazla keyif almasını sağlıyor.
Film paketini alan kişiler dizi paketi de almayı düşünüyorlar. Paketi ilk kez alacak olan kişilere diğer kampanyalarda olduğu gibi hediye kanallar ve aylık ödemelerde indirimler sunuluyor. Bu kampanya da ayda sadece üstelik 19,99 TL fiyat ile sunuluyor. Bu kampanya ile birlikte kişiler yan oda kampanyasını da kullanabiliyor. Yan oda kampanyası ile birlikte ikinci televizyonda diziler yarı fiyatına izleniyor. Böylece ev içerisinde herkesi istediği programları izlemiş oluyor. Digitürk kartı üye olunduktan hemen sonra güncellenirken dizi kanalları kişilerin uydu alıcısına tanımlanıyor. Birçok spor kanalı ile birlikte maç keyfi hediye olarak sunuluyor.
Şehit eşleri, vazife malulleri, engelli vatandaşlarımızı gazilerimiz için yapılan kampanyalar Digiturk tarafından faturalarda %50 indirim sağlıyor. Gazilerimize şehitlerimize minnet borcunu en iyi şekilde ödemek isteyen Digitürk süper paket seçenekleri ile karşılarına çıkıyor. Maç keyfi Digiturk tarafından indirimli olarak sunulurken paketi ayda %50 indirim ile satın alabiliyorlar. Taahhüttü kabul eden ve engelli paketine üye olan kişiler için kurulum ücretsiz olarak verilmektedir. Vazife malulleri eşlerine yetkilerini vererek Digiturk keyfi için başvurularını yapmalarını sağlayabilirler. İnternet paketleri ya da Spor Extra paketi gibi imkânları eklemek istediklerinde eşlerinin gerekli belgeler ile başvurması yeterli olacaktır. Böylece limitsiz internet hizmeti de satın alınabilirken birçok ekstra hediye Digitürk tarafından sunulmaktadır. Bunun için üyeler taahhüt vermeyi kabul ediyor kampanyaları da en uygun fiyatlardan satın alıyorlar.
Müşteriler tarafından istenen kanallar için kurulum işlemi yapılırken bu kurulum ve sonrasındaki aktivasyon işlemi için bir ücret talep edilmemektedir. Abonelik bozulup taahhüt iptal edilmezse kullanıcılar bu ücreti asla ödemezler. Maçları izlerken yaşanan herhangi bir sorunda yardım için müşteri hizmetleri rahatlıkla aranabilmektedir. Benzer bir durumda kampanyalarına ekleme yapmak isteyen kişiler de bu yolla isteklerini yerine getireceklerdir. Ödemelerini kredi kartları ile otomatik ödeme şeklinde yapacak olan kişiler de müşteri hizmetlerinden yardım alacaklardır. Eğer anlaşmalı bankalar ile çalışılıyorsa çeşitli indirimler de bu şekilde elde edilebilecektir. Otomatik ödeme talimatı vermeden ödemelerini kredi karı ile yapacak olan kişiler internet sitesinden bu ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler.