0 850 532 73 73
Digiturk beIN ile yenileniyor
Digitürk Vodafone Red Play Kampanyası

Digitürk Vodafone Red Play Kampanyası

Vodafone Red üyesi olan kişiler Digitürk ile yapılan ortak kampanya sayesinde Digitürk Play üzerinden Süper Lig maçlarını rahatlıkla izleme şansı elde ediyor. Bu kampanya dâhilinde 2016-2017 Süper Lig maçları arasından kişiler tuttukları takımın maçlarını canlı olarak takip ediyor. Sezon sonuna kadar tüm maçlar kişiler tarafından izlenebilirken bunun için tarifelerine eklentiler yapılmıyor. Bu aşamada eğer kişiler Red L, Red Elite, Yeni Red 15 ya da Yeni Red 20 tarifelerinin içerisindeyse bu kampanyayı büyük bir rahatlıkla kullanabiliyor. Bunun için telefonlarının mesaj kısmına girmeleri ve sonrasında RED yazıp 9080’e mesaj göndermeleri yeterli oluyor. Bu mesaj da Vodafone tarafından herhangi bir ücrete tâbi tutulmuyor.
Bu kampanya başvurularını bu şekilde gerçekleştiren kişilere geri dönüş sağlanırken bu hizmeti kişiler farklı insanlara aktaramamaktadır. Yalnızca kendi hatlarına tanımlanan bir kampanya olarak hizmet sunulmaktadır. Bu kampanya Digitürk Play üzerinden kullanılacağı için kişilerin mevcut bir Digitürk Play adreslerinin olması gerekir. Eğer kişilerin daha öncesinden kullandıkları bir Digitürk Play adresleri bulunuyorsa bu adresi kullanabildikleri gibi yeni bir Digitürk Play kullanıcı da oluşturabilirler. Bu sayede telefonlarına gelen kodu kullanarak kişiler maçları izlemeye başlayacaktır. Kampanyaya dâhil edilen takımlar Digitürk tarafından belirlenirken kişiler 3 büyüklerin maçlarını rahatlıkla izleyebilmektedirler. Diğer takımlarda karar Digitürk’e bırakılmıştır.
Bu uygulama ile birlikte maçları canlı olarak takip edecek olan kişilerin maç başına belirli bir internet kotası harcamaları olacaktır. Bu harcamalar Vodafone tarafından karşılanmaz. Bu sebeple de kişilerin kablosuz bağlantıların olmadığı alanlarda maçları izlerken kotalarını da dikkate alması önerilmektedir. Bu kampanya ile birlikte kişiler seçtikleri takımın maçlarını tam 1 sezon boyunca ücretsiz izleyecektir. Eğer kişiler sezonun 10. Haftasında bu kampanyaya dâhil olurlarsa diğer haftanın 10. Haftasına kadar olan tüm maçları izleyebilirler. Eğer kişilerin satın aldıkları takımlar ligden çekilme ya da lig düşme gibi durumlar içerisinde olurlarsa kişilerin paketleri yeni duruma göre değiştirilecek ve müşteri mağdur durumda bırakılmayacaktır. Bu kampanyaya kayıt olmak için en son tarih 28 Mayıs 2017 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.


Hemen Başvur