0 850 532 73 73
Digiturk beIN ile yenileniyor
Digitürk Web Kampanyası

Digitürk Web Kampanyası

Digitürk’e başvurarak televizyonlarını çok daha gelişmiş bir hale getirmek ve birçok özel kanalı izlemek isteyen kişiler farklı başvuru noktalarından başvurularını gerçekleştiriyorlar. Eğer kişiler Digitürk Web Kampanyası ile başvurularını internet sitesi üzerinden gerçekleştirirlerse büyük indirimler ve hediyeler kazanıyorlar. Bu aşamada kişiler internet üzerinden başvurularını yaparlarken ilk olarak alacakları paketlerin içeriklerine karar veriyorlar. Bu kampanya dâhilinde içeriğinde Süper Lig olan paketler tercih edilirken buna ek olarak isterlerse kişiler sinema paketini de kampanyaya dâhil edebiliyorlar. Eğer sinema paketi dâhil edilmezse yalnızca giriş paketi ve Süper Lig paketi kullanıcıların hizmetine sunuluyor.
Bu aşamada kişiler başvurularını yaparlarken verdikleri taahhüt sürelerine ve ödeme şekillerine özen gösteriyorlar. Böylece kişilerin ödemeleri gereken yıllık ve aylık bedeller de ortaya çıkmış oluyor. Kişiler eğer ödemelerini fatura sistemi ile her ay eşit ücret ödeyerek yapmak isterlerse bu doğrultuda Digitürk tarafından ilk 3 ay yalnızca 29,99 TL ödeme gerçekleştiriyorlar. Eğer ödemelerini yıllık bedeli kredi kartlarından çekerek ve 9 taksite böldürerek ödemek isterlerse bu ödemeler sayesinde de yıllık 540 TL ödeyerek Süper Lig izleme hakkı elde edebiliyorlar. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde kişiler 9 aylık taksit öderken faturalı tarifede ödenen 12 aylık taksit ile aynı ücreti ödüyorlar. Bu sayede de kredi kartı kullanan kişiler toplamda 3 aylık bir indirim kazanmış oluyorlar.
Süper Lig paketleri arasından seçim yapacak olan kişiler full paket seçerlerse Siper Lig’de oynana tüm maçları canlı olarak takip ediyorlar. Eğer kişiler bu paketi gereksiz görüp yerine şampiyonlar paketini seçerlerse yalnızca şampiyonluk yaşamış olan 5 takımın maçları izleniyor. Böylece kişiler şampiyonluk yarışını rahatlıkla takip edebiliyor. Buna ek olarak kişiler isterlerse yalnızca tuttukları takımın maçlarını da seçerek o takımın maçlarını izliyorlar. Bu seçenek ile birlikte aylık ödemeleri gereken tutar da minimum seviyeye inmiş oluyor. Kişiler faturalı ödemelerinde isterlerse 18 ay taahhüt verebiliyorlar. Bu sayede aylık ödemeleri gereken tutarlarda da düşüşler yaşanıyor. 18 ay taahhütte 3 Ağustos’a kadar 29,99 TL ödeyen kişiler sonrasında normal ücretlerine dönüş yapıyorlar.


Hemen Başvur