0 850 532 73 73
Digiturk beIN ile yenileniyor
Digitürk Worldcard Kampanyası

Digitürk Worldcard Kampanyası

Futbola tutku ile yaklaşan çok sayıda kişi sürekli olarak Süper Lig takımlarının şampiyonluk mücadelelerini takip ediyor. Bu aşamada kişiler yeni sezon gelmeden önce hazırlıklarını yaparak kusursuz bir şekilde bir sezon boyunca maçları izleyebilmek istiyor. Bu sebeple birçok televizyonlarını yenilerken Digitürk üyeliklerini de ayarlayarak Süper Lig paketleri arasından seçimlerini yapıyor ve satın alma işlemlerini gerçekleştiriyorlar. Bu aşamada kişiler Worldcard ile Digitürk işbirliği sonrasında ortaya çıkan kampanya ile birlikte hem televizyonlarını hem de Süper Lig paketi olan Digitürk’lerini bir arada satın alıyorlar. Sonrasında bu işlemlerde ödemelerini Worldcard ile yaparak hem peşin fiyatına taksit imkânı hem de büyük indirimler kazanıyorlar.
Kişiler bu kampanya dâhilinde 32” ya da 42” televizyonlardan birisini seçtikten sonra hangi Süper Lig paketini istediklerini de belirtiyorlar. Beko ya da Arçelik marka televizyonlar arasından seçim yapmaları gerekirken kişilere sunulan 4 farklı televizyon modeli yer alıyor. Bu modeller arasından kararlarını veren kişiler sonrasında Digitürk tarafından sunulan 2 Süper Lig paketini değerlendirmeye alıyor. İlk seçenekte kişiler her hafta yayınlanan 9 maçın tamamını takip edebilirken diğer seçen ile birlikte yalnızca şampiyonluk yaşamış olan takımların maçları takip ediliyor. Kişiler bu iki paket arasından da seçimlerini yaptıklarında aylık ödemeleri gereken tutarlar da belirlenmiş oluyor.
Eğer kişiler taahhütlerini 1 yıllık verirlerse normal kalitede kanalları izlerken 1 yıl boyunca Spor Extra paketini de hediye olarak kazanıyorlar. Bunun yanı sıra eğer kişiler 32” televizyon seçmişlerse Süper Lig paketleri arasından full paket için ayda 67,99 TL öderken şampiyonlar paketi için ayda 59,99 TL ödüyor. Bu fiyatlar 42” televizyon seçimlerinde 87,99 TL ve 79,99 TL oluyor. Eğer kişiler 2 sene boyunca taahhüt verirlerse 2 senelik Spor Extra üyeliğini ücretsiz olarak kazanırken tüm spor müsabakalarını da HD kalitesinde izleme şansı buluyor. Bu doğrultuda da 32” televizyon modelleri için fiyatlar aylık 64,99 TL ve 69,99 TL olurken 42” televizyonda karar kılan kişiler televizyon ve Digitürk ödemelerini ayda 84,99 TL ve 89,99 TL fiyat ile gerçekleştiriyor.


Hemen Başvur