0 850 532 73 73
Digiturk beIN ile yenileniyor
Kişiler teknoloji konusunda aldıkları hizmetleri her zaman kaliteli firmalardan..
Evlerde artık Digitürk ve internet vazgeçilmez iki hizmet olarak görülüyor...
İnternet günümüzde her evin mutlak ihtiyacı olarak görülürken kişiler farklı..
Ülkemizde futbol vazgeçilemez aktiviteler ve heyecanlar arasında yer alırken..
Digitürk kullanmayı düşünen kişiler aynı zamanda internet ihtiyaçları da varsa..
İnternet hizmeti artık herkes için vazgeçilmez olarak görülüyor. Gün içerisinde..
Digitürk internet paketlerinde Superonline ile çalışırken sunulan Digitürk ve..
Bir yandan televizyonlarını en iyi hale getirmek isteyen kişiler bir yandan da..

Digitürk İle Limitsiz İnternet Fırsatı
Digiturk limitsiz internet paketi, internet ihtiyacı duyan herkese kusursuz bir hizmet sunuyor. Fiber ve ADSL internet paketleri ile birlikte 25 Mbps hıza kadar seçim yapabilen kişiler ülkemizin en hızlı internetlerinden birisini çok uygun fiyatlarla kullanmış oluyorlar. Bu internet hizmetinin yanında Dıgıturk keyfi de kampanyalar ile birlikte sunuluyor. Süper Paket, Digitürk dilediğin yerde kampanyası, beın Sports ekranlarında yayınlanan Süper Lig maçları ve diğer spor kanalları rahatlıkla bu kampanya ile birlikte satın alınabiliyor. Kişilerin internet hizmetinin yanında alacakları Digitürk hizmetinde ilk olarak Giriş paketini satın alması ve sonrasında beğendikleri kanallarla bu paketi desteklemesi gerekiyor.
Bu internet ve Digitürk kampanyalarına başvuracak olan kişiler Digitürk beni arasın diye düşünüyorsa internet sitesine numaralarını bırakarak Digitürk müşteri hizmetleri tarafından aranmayı bekleyebilmektedir. Üyelik almak için yapılan bu başvurular sonrasında kullanıcılara internet ve Digitürk hakkında gerekli tüm bilgiler verilecektir. Genel olarak kullanıcıların internet ihtiyaçları olduğu için ilk etapta internet hizmeti hakkında bilgi almak isterler. Bu doğrultuda her ayda aynı fatura bedelini ödeyerek satın alacakları yüksek hıza sahip, limitsiz internet sayesinde kişiler tamamen rahat ve memnun şekilde internetlerini kullanmaya başlayabilirler. Daha öncesinde olmuş olan kampanyaları inceleyen kişiler şuanda aktif olan çok sayıda benzer kampanya bulabileceklerdir. Bu sayede kendileri için de en uygun kampanyanın hangisi olduğunu bulabilirler.
Digiturk internet kampanyalarında Mbps limitsiz olarak sunulurken kişilerin mevcut altyapıları burada önemlidir. İnternet paketleri içerisinde sunulan limitsiz fiber ya da limitsiz ADSL hizmetlerinde altyapı yetmiyorsa kişiler internet paketleri içerisinde sunulan hızları alamayacaklardır. İnternet limitsiz olarak sunulmasına rağmen kişiler bu sebeple biraz sınırlandırılmış olabilirler. Bunun yanında limitsiz internet hem fiber internet hem de ADSL seçeneğini sunduğundan kişilerin bu aşamada da karar vermesi gerekecektir. Sunulan internet kampanyaları ya da internet paketi Turkcell Superonline kalitesi ile kullanıcılara sunulmaktadır. Digitürk internet sağlayıcısı olan Superonline her zaman Türkiye’de en hızlı interneti en sorunsuz biçimde sunmayı amaçlamıştır. İnternet Digiturk tarafından sunulurken kişiler kopma sorunları ya da hızda düşü gibi problemler yaşamayacaklardır.
İnternet fiyatları ADSL internet ya da Fiber internet olmasına göre farklılık gösterecektir. İnternet kampanyası içerisinde internet bağlantı hızı her zaman en üst seviyede tutulacaktır. Fiber ADSL seçeneklerinden hangisi seçilirse seçilsin kişiler bulundukları bölgeye göre en iyi hızı alacaklardır. Dıgıturk internet belirli bir adil kullanım kotası ile birlikte kullanıcılara sunulmaktadır. İnternet keyfi doyasıya yaşanırken eğer adil kullanım kotası geçilirse hızlarda belirli miktarlarda düşmeler meydana gelecektir. Bu sistem ADSL limitsiz kampanyalarında da diğer kampanyalarda da mevcuttur. İnternet üyeliklerinde sunulan bu imkânlar kullanıcıların en iyi şekilde internet sahibi olmasını sağlayacaktır.
Digitürk paketlerini de internetin yanında satın alacak olan kişiler farklı paketler arasından kararlarını vereceklerdir. Bu doğrultuda film izlemek isteyen kişiler film paketini içeren tarifelere yönelirken zamanı spor müsabakalarını izleyerek geçirmek isteyen kişiler Spor Extra paketine yönelecektir. Digitürk bu paketlerin seçimi sonrasında ücreti belirlerken araya hiçbir ek ücret girmeyeceğini de bileceklerdir. Verilen taahhütler sonrasında kişiler kurulum ve aktivasyon için de bir bedel ödemezler. Üstelik başka bir internet sağlayıcısı üyeleri de cayma bedellerinin Digitürk tarafından karşılandığı kampanyalar ile birlikte indirimler kazanacaklardır. Kişilerin anlaşmalı yerdeki bayilerden ya da internet üzerinden anında başvuru yapması oldukça uygun bir seçenek olacaktır. Bu şekilde kampanyanın en iyi yönleri nelerdir konusunda da bilgi sahibi olunabilecektir.
İlk olarak giriş paketi satın alan kişiler bunun üzerine Süper Lig paketi gibi gelişmiş paketleri ekleyeceklerdir. İsteyen kullanıcılar bu aşamada Digitürk dilediğin zaman dilediğin yerde kampanyasına da dâhil olarak mobil cihazlardan maçları takip etme şansı elde ederler. Ulusal kanallar giriş paketi ile birlikte kullanıcıların hesaplarına tamamlanırken birçoğu HD olarak ekrana gelmektedir. Süper paket ve beın sports paket fiyatları oldukça uygun düzeyde tutulurken kullanıcılar eğer Spor Extra paketini de üyeliklerine katarlarsa Avrupa’nın en kaliteli liglerini izleme şansı bulacaklardır. Digitürk dilediğin yerde uygulamaları bu paketleri de kapsamaktadır. Lig Paketi fiyatları Dıgıturk tarafından belirlenirken kullanıcılara da çeşitli seçenekler sunulmaktadır. Maçların tamamını izlemeyen kişiler yalnızca tuttukları takımın maçını satın alıp düşük ücretler öderken cepte tablette de maçları izleyecek olan kişiler biraz daha yüksek bir ücret ödeyecektir. Digiturk paketleri arasından seçimlerini yapıp üyeliklerine ekleyen kişiler takip eden ayın içerisinde faturalarına bedellerin yansıdığını görecektir.
Satın alınan internet ve kanalların üzerine kişilerin belirli bir aylık ödemeleri ortaya çıkmaktadır. Bu kampanya ile belgesel kanallarını izlerken evinizde ulusal kanalları da HD olarak izleme şansı bulacaksınız. Buna ek olarak sadece turkcell tarafından sunulan kaliteli bir internete sahip olunurken fatura ödeme dönemlerinde de kullanıcıları tatmin eden ödemeler ortaya çıkacaktır. Yeni abone olan kişiler yalnızca hizmet için ücret ödediklerinden kurulum masrafları da ödemeyeceklerdir. Bu faturalarını tek seferde öder miyim diye düşünen kişilere de büyük fırsatlar sunulmaktadır. Kişiler tek seferde ödeyerek 3 aylık ödemelerini bedavaya getirmiş olacaklardır.
Digiturk limitsiz internet ve Digiturk paketi beraber sunulurken toplam kampanya fiyatı 76,99 TL’den başlayan fiyatlarla olacaktır. Süper Paket Spor Extra Paketi, yeni filmleri izlemek isteyen kişiler için film paketi eklenirse fiyatı toplam olarak biraz daha yüksek seviyelere çıkabilecektir. Devam eden kampanyayı sürekli takip eden ve en iyi dönemlerde üyelik işlemlerini gerçekleştiren kişiler minimum ücret ödeyerek bu sevişlerin tamamına sahip olacaklardır. İnternet bağlayalım diyerek sizlere kalitesiz internet sunan diğer firmaları reddederek kişiler her zaman daha kaliteli bir internete özel kampanyalar ile birlikte sahibi olabileceklerdir. Sizlerle bu kampanyaları gerçekleştirmekten gurur ve mutluluk duyan Digitürk her dönemde bu kampanyalara devam edecektir.