0 850 532 73 73
Digiturk beIN ile yenileniyor
Kredi Kartına Özel  Giriş + Şampiyonlar Paketi  12 Ay Taksitle, Ayda 59,99 TL.

Kredi Kartına Özel Giriş + Şampiyonlar Paketi 12 Ay Taksitle, Ayda 59,99 TL.

Digitürk aboneliğiniz hangi kanalları kapsıyor ise Digitürk YANODA ile bu kanalları izleyebiliyorsunuz. Şimdi yeni Digitürk YANODA üyeliği yaptıracaklar oldukça şanslı ve Digitürk YANODA Yarı Fiyatına kampanyası ile bu kanalları yarı ücret ödeyerek izleyebiliyorlar. Üyeler, yan oda üyeliğinde ana üyelikteki paketlerden alırlarsa %50 indirimden yararlanabiliyor. Evinizdeki herkesin kendine uygun kanalları izlemesini istiyorsanız paketinizi seçip hemen üyeliğinizi başlatarak herkesin odasında istediğini izleme şansını vermiş olursunuz.
 
Digitürk YANODA Yarı Fiyatına üyeliğinizde Digitürk Yetkili Teknik Servisi sizden kurulum sırasında 40 TL aktivasyon bedeli alacaktır. Diğer TV ekranınızda izleme yapılabilmesi için gerekli olan LNB için, gerektiği durumlarda LNB değişim bedeli üyeye ait olmaktadır. Ayrıca belediye merkezi dışına çıkacak olan kurulum işlemlerinde teknik servis sizden yol bedeli talep edilebilir.
Bu kampanyadan yararlanarak üye olduğunuzda size verilecek olan uydu alıcısının interaktif özelliği olmasa da taahhütsüz paketle üye olunması durumunda uydu alıcı üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına açılacak ve paketinizin kapsadığı tüm HD kanallarını izleyebileceksiniz. Bu üyelik için Digitürk, paketin ana üyelikte de olmasını ve 12 ay üyelik taahhüt istemektedir. Bir örnekle ifade etmek gerekirse; ana üyeliğinizde film paketine üyeliğiniz var. Bu durumda yan oda üyeliğinde film paketinin liste fiyatı üzerinden %50 indirimli, diğer paketleri ise liste fiyatından izlemek durumunda kalıyorsunuz. İndirimden faydalanabilmek için paketinizin aynısı kullanmanız gerektiğini unutmalısınız.
 
Digitürk YANODA Yarı Fiyatına seçeneği evinizde ikinci TV ekranınıza da Digitürk kanallarını aktarma imkanı verirken bir yenilik olarak da Digitürk Elektrik Kampanyası gibi kampanyalar ile sizlerin elektrik harcamalarınıza da yardımcı oluyor.
Digitürk YANODA Yarı Fiyatına , Digitürk Elektrik Kampanyası


Hemen Başvur