0 850 532 73 73
Digiturk beIN ile yenileniyor

Hemen Başvur

Digitürk Başvuru İşlemleri
Birçok kişi için televizyon denildiğinde akla ilk olarak Digiturk geliyor. Müşterilerine sunduğu birçok paket, Süper Lig imkânı ve uygun fiyatlardaki kampanyalar ile birlikte her geçen gün Digiturk müşterisinin sayısında artış meydana geliyor. Daha öncesinde Digiturk kullanıcısı olmayan insanlar servisler aracılığıyla firmayla iletişim kurmayı amaçlıyor. Bunun sonrasında en kısa süre içerisinde başvuru işlemlerini gerçekleştirip kendilerinin bu ayrıntılı dünyanın bir parçası olmasını istiyorlar. Başvuru işlemlerinde kişilerin hangi paketi ya da kampanyayı seçeceğine de karar vermesi gerekiyor. Bu kararı verdikten sonra kişilerin izleyebilecekleri kanallar da farklılık gösteriyor. Bu sebeple de ilk olarak paketler ve kampanyalar en iyi şekilde inceleniyor ve yetkili kişilerden bilgiler alınıyor.
Digitürk bayisinin bünyesinde çalışan yetkili kişiler abonelik işlemlerinde yeni üyeler için olabilecek en iyi teklifi vermeyi amaçlıyor. Kişilerin uzun süreli olarak kullanacakları Digitürk hizmeti için en iyi kararlar verilmezse ileride taahhüt ile ilgili sorunlar yaşanabiliyor. Kişiler cayma bedellerini ödemek istemedikleri ya da yüksek buldukları için itiraz ediyorlar. Ancak bu aşamada üyeliklerini sonlandırmadan kişiler farklı kampanyalara geçiş yapabiliyor. Buna ek olarak kendi sahip oldukları paket içerisinde bulunmayan kanalları taahhütlerini bozmadan kendi hesaplarına ekleyebiliyorlar. Kampanyaları araştırmaya başlayan kişiler bir yandan kişilerin televizyon zevkine göre olan kampanyaları görürken bir yandan da kişilerin meslekleri gibi özel durumlara has üretilen kampanyaları inceliyorlar.
Kampanyalar araştırıldığı takdirde kişiler ödeme aşamasında ne kadar ücret ödemeleri gerektiği konusunda da tam bir bilgi elde etmiş oluyor. Böylece kişiler her ay yapılan fatura ödeme işlemleri sırasında herhangi bir sorun yaşamıyor. Bu ödeme işlemlerini kişiler isterlerse bayilerden isterlerse internet üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebiliyor. Ödeme işlemlerinin hiçbirinde kişilerin ekstra hizmet bedeli vermesine de gerek olmuyor. Digitürk kullanıcıları kendilerine belirtilen ödeme noktaları aracılığıyla ödemelerini yaparken fatura bedelleri neyse o bedeli ödeyerek işlemleri tamamlıyor. Üyeliğini bu şekilde devam ettirmeyi düşünen kişiler sürekli aynı seviyede gelen faturalar için otomatik ödeme talimatı verebiliyor. Bu talimat ile birlikte hiçbir işlem yapmadan faturaları otomatik şekilde ödeniyor.
Üyelere Digitürk tarafından yılın her döneminde süper teklifler sunuluyor. Bu tekliflerin en iyi şekilde olması için kişilerin verilerinin işlenmesi ve kayıt edilmesine izin vermesi gerekiyor. Böylece Digitürk teknik ekibi tarafından kişilerin izledikleri kanallar ve programlar araştırılarak bu izleme tarzına en uygun kampanyalar oluşturuluyor. Bu oluşturulan kampanyalar kişiye özel kampanyalar olurken kullanıcılara bu fırsatlar sunuluyor. Bunun sonrasında bu teklifleri değerlendiren kişiler televizyon izlerken çok daha büyük bir keyif alıyor. Günün istedikleri saatinde en sevdikleri programları izleme şansı bulan kişiler isterlerse filmleri isterlerse eğlence programlarını günün 24 saat izleyebiliyor. Bunun için yalnızca doğru paketleri kullanmaları yeterli oluyor.
Üyelik sırasında herhangi bir sorun ile karşılaşılırsa kullanıcılar anında Digitürk ile iletişime geçebiliyor. Yardım için yetkili ekipler en kısa sürede verilen adrese gelirken telefon numaranızdan tüm kişisel bilgileriniz de görülebiliyor. Böylece kişilerin adres ya da diğer bilgileri almak için sizleri oyalamasına da gerek kalmıyor. Direkt olarak ekipler adreslerine doğru yola çıkıyorlar. Beın Sports kanallarının herhangi birinde tuttuğunuz takımın maçını izleyecekseniz ve maç saati yaklaşırken bir arıza oluştuysa bunun en kısa sürede çözülmesi gerekiyor. Bu durumda da Digitürk servisleri tarafından sunulan hizmet doğrultusunda en kısa sürede ekipler gelirken sorun hakkında sizden bilgi alıyorlar. Sorunun ne olduğu anlaşıldıktan sonra hemen çözüm aşamasına geçiliyor.
Digitürk reklamlarından haberdar olmak isteyen kişiler ayda birkaç defa telefonlarına ya da mail adreslerine gelen mesajlar sayesinde bilgi sahibi oluyorlar. Bunun sonrasında Digitürk’ün mobil hizmetleri hakkında da bilgi alınma şansı doğuyor. Bu mobil imkânlar dahilinde kişiler nerede olurlarsa olsunlar Digitürk üyelikleri ile birlikte spor müsabakalarını, dizileri ya da filmleri rahatlıkla takip edebiliyorlar. Müşterilerine bu hizmeti sunan Digitürk en uygun fiyatlardan bu hizmeti sağlarken kullanıcılarının hiçbir yerde izlemek istedikleri programları kaçırmamasını istiyor. Bu uygulamaya kullanıcı adı ile giren kişiler o anda olan maçları direkt olarak izlemeye başlıyor. İstedikleri zaman film seçeneklerinden filmleri en uygun fiyatlarla satın alarak izlemeye başlarken özellikle uzun süreli yolculuklarda bir numaralı adreslerden birisi oluyor. Tel üzerinden yayını takip eden kişiler filmi kendi internet kotalarından harcayarak izliyor.
Kullanıcıların herhangi bir üyelikleri varken yeni teklifleri kabul etmek de oldukça büyük avantajlar sunabiliyor. Spor kanallarının listesinde bulunmaması kişileri rahatsız ediyor ve kişiler bu kanalları da almak istiyorlarsa o dönemde gelen kampanya teklifleri son derece yararlı oluyor. Bu kanalları alırken kişilerin taahhütleri bozulmazken ekstra kurulum ücreti gibi masraflar da ortaya çıkmıyor. Ekipler tarafından Digitürk hizmetine kısa bir ara verilirken kullanıcılar yemek yiyene kadar yeni kanalları hazır hale gelmiş oluyor. Başvuru formunu doldurarak kullanıcılar Digitürk yetkili kişilerine bu imkânlar için rahatlıkla ulaşabilir. Forum içerisinde verdikleri bilgiler ve yaptıkları istekler yeni kampanya için yeterli olacaktır.
Süper Lig fatura ödeme işlemlerinde teknik servise başvurması gerekmeyen kişiler bir hata olduğunu düşünürlerse müşteri hizmeti ile de iletişime geçebiliyorlar. Digitürk aboneliği hakkında merak ettikleri tüm bilgiler müşteri hizmetleri tarafından kendilerine veriliyor. Servis noktaları da belirli noktalarda Digiturk fatura ödeme noktası olarak gösterilirken yapılan ödeme Digiturk tarafından anında görülebiliyor. Benzer bir durumda internet üzerinden yapılan abonelik başvurusu da Digiturk teknik ekip tarafından hemen görülüyor. Genel abonelik işlemleri, Digiturk paket seçenekleri, kampanyalar kanallar konusunda kararlar verildiğinde başvurular da tamamlanmış oluyor. Paketler kampanyalar Digiturk bayi içerisinden rahatlıkla öğrenilebiliyor. Digiturk kampanyaları üzerinden yapılan değişiklikler, abonelik iptali, başvuru Digiturk yetkililerine iletilebiliyor. Kanal paket değişikliklerini de bu şekilde yapan kişiler bu değişikliklerin uydu alıcılarına en hızlı şekilde yansımasını sağlıyor.
Bayii başvuruş işlemleri için son derece uygun olurken Digiturk beın tarafından da en etkili seçenek olarak görülüyor. Tüm işlemlerin bu şekilde daha hızlı yapılması sağlanabiliyor. Online işlemler de her zaman çok önemli olarak görülürken bu işlemler Digitürk tarafından biraz daha geç görülüyor. Diğer tüm başvurular arasından kişilerin sırasının gelmesi gerekiyor. Yapılan başvuru sonrasında aboneliği Digiturk tarafından görüntülemesi gereken binlerce çalışan varken en kısa sürede cevap veriliyor. Beın sports hizmetleri Digiturk tarafından verilen en iyi hizmetlerden birisi olurken paketler fatura bedelleri, dilediğin yerde Digiturk imkânı, lig kampanyası en iyi fiyatlarla müşterilere sunuluyor. Müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmeler sayesinde kişilerin mahallesi Digitürk için uygun olup olmadığı incelendikten sonra yanıt veriliyor. Sonrasında da birçok başvuru noktası arasından bir tanesi kullanılarak başvurular yapılacaktır. Digitürk bayii firmamız da her zaman sizlerin yanında olacaktır.