0 850 532 73 73
Digiturk beIN ile yenileniyor
Digitürk İnternet Maç Paketi

Digitürk İnternet Maç Paketi

Evlerde artık Digitürk ve internet vazgeçilmez iki hizmet olarak görülüyor. Bu doğrultuda da kişiler her ikisini aynı sağlayıcıdan alarak hem indirimli kampanyalardan faydalanıyorlar hem de tek fatura ödeyerek çok rahat bir biçimde planlamalarını yapıyorlar. Bu doğrultuda kişiler hem Lig TV içerikli Digitürk hem de limitsiz interneti çok uygun fiyatlar ile satın alabiliyorlar. Bunun için ilk olarak kişiler başvuru işlemlerini gerçekleştiriyorlar. Özel olarak başvurularını yapan kişilere aynı gün içerisinde dönüş yapılırken gerekli kurulum işlemlerinin uygulanmasına da hemen başlanıyor. Böylece kişiler birkaç gün içerisinde hem Lig TV hem de internet hizmetini rahatlıkla kullanmaya başlıyor.
Bu kampanyayı değerlendirmeye alan kişiler Süper Lig maçlarının tamamını televizyonlarından HD kalitesinde takip ediyorlar. 77. Kanalda yayınlanan beIN Sports kanalından lig maçlarını takip eden kişiler isterlerse 377. Kanaldan maçı HD olarak izleyebiliyorlar. Bunun yanı sıra Digitürk bünyesinde alınan tüm paketler giriş paketinin üzerine eklendiğinden kişiler ulusal kanalların da tamamını istedikleri zaman izleme şansı buluyorlar. Bu kanalları da HD olarak takip etmeleri oldukça kolay oluyor. Bu imkânları değerlendiren kişiler televizyonlarını en iyi şekilde tasarlamış olurken istedikleri zaman istedikleri programları izleme şansı elde ediyorlar. İsteyen kişiler bu paketin üzerine farklı paketleri de ekleyerek kanal sayısını arttırabiliyor.
Bu hizmetin yanında limitsiz internet de satın alacak olan kişiler maksimum hızlarını belirleyerek başvurularını yapıyorlar. Fiber internet ya da ADSL için başvurularını gerçekleştiren kişiler 50 GB adil kullanım kotası bulunan limitsiz internete sahip oluyor. Diğer internet sağlayıcılarında yaşanan kopma problemleri ya da hızlarda gerçekleşen düşüler bu sistem içerisinde oluşmuyor. Bu sebeple de kişiler olabildiğince kaliteli bir internet hizmeti almış oluyorlar. Fiber internet hizmetinde kişilerin herhangi bir cihaz kullanmasına gerek olmazken ADSL hizmetinde kişiler telefonsuz olarak yalın internet almak isterlerse 10 TL tutarında bir ek ödeme gerçekleştiriyorlar. Bunun dışında kişilerin internet ve Digitürk kurulumu için bir ücret talep edilmiyor. Yalnızca bu kampanyanın aktivasyonu için belirlenmiş olan 20 TL tutarındaki bedel kullanıcılardan alınıyor.


Hemen Başvur