0 850 532 73 73
Digiturk beIN ile yenileniyor
Digitürk İnternet Paketi

Digitürk İnternet Paketi

İnternet günümüzde her evin mutlak ihtiyacı olarak görülürken kişiler farklı internet sağlayıcıları üzerinden farklı şartlarda bu hizmeti satın alabiliyorlar. Bu aşamada eğer kişiler Digitürk Superonline tarafından sunulan internet paketleri arasından seçim yapmak isterlerse çok fazla seçenekleri bulunuyor. Bu seçenekler arasından en iyi kararı veren kişiler rahatlıkla internetlerini kullanmaya başlıyorlar. Bu doğrultuda ilk olarak kişiler hangi interneti seçeceklerine karar veriliyorlar. ADSL, VDSL ve Fiber internet seçenekleri bu aşamada kullanıcılara sunuluyor. Bu seçeneklerde birbirinden hız olarak farklılıklar bulunurken ayrıca kişiler fiyat bazında da farklı ödemeler gerçekleştiriyorlar. Eğer kişiler Digitürk tarafından sunulan bu hizmeti de satın alacaklarsa kampanya ile Digitürk sahibi de oluyorlar.
Bu aşamada kişiler ADSL kullanmayı düşünüyorlarsa hızlarını 8 Mbps ya da 16 Mbps olarak belirleyebiliyorlar. Her iki seçenek de limitsiz olarak kullanıcılara sunulurken 50 GB adil kullanım kotası yer alıyor. Eğer kişiler yalnızca bu paketleri satın almak istiyorlarsa 8 Mbps hız için aylık 41 TL kampanya bedeli ve 5 TL modem kullanma ücreti ödüyorlar. Eğer kişiler hızlarını 16 Mbps’ye çıkarırlarsa ödemeleri gereken aylık bedel yalnızca 3 TL artış gösteriyor. VDSL kullanacak olan kişiler hızlarını 24 Mbps’ye kadar alırken her iki seçenekte de hız bu seviyede oluyor. Kişiler yalnızca adil kullanım kotalarını belirliyorlar. İlk seçenekte kişilere 35 GB adil kullanım kotası sunulurken bu kampanya ayda 41 TL olarak belirleniyor. Buna ek olarak kişiler eğer 50 GB adil kullanım kotası istiyorlarsa ayda 44 TL ödüyorlar. Buna ek olarak modem kullanım bedeli de 5 TL olarak faturalarına ekleniyor.
Eğer kişiler Fiber İnternet kullanmayı düşünürlerse hızları 25 Mbps’ye kadar artarken ilk seçenekte 25 GB adil kullanım kotası bulunuyor. Bu kota üzerinden fiyat 49 TL olurken kişiler herhangi bir modem ücreti ödemiyorlar. Eğer kişiler 75 GB adil kullanım kotası satın alırlarsa 57 TL aylık ödemeleri oluyor. Buna ek olarak kişiler istedikleri anda Digitürk Film Paketine de ayda 30,99 TL fiyat ile sahip olabiliyor.


Hemen Başvur