0 850 532 73 73
Digiturk beIN ile yenileniyor
Digitürk Lig TV İnternet Paketi

Digitürk Lig TV İnternet Paketi

Ülkemizde futbol vazgeçilemez aktiviteler ve heyecanlar arasında yer alırken internet de yaşadığımız dönemin en önemli etmenlerinden birisi olarak görülüyor. Bu aşamada evlerinde eğlenceli saatler geçirmek isteyen kişiler evlerine hem Digitürk hem de internet bağlatarak bu heyecanı en iyi şekilde yaşamayı amaçlıyor. Digitürk tarafından yapılan Lig TV ve İnternet paketi ile birlikte kişiler ihtiyaçlarının tamamına tek bir paket ile birlikte sahip olabiliyor. Bu aşamada başvurularını gerçekleştiren kişiler televizyonlarından Süper Lig maçlarını canlı olarak takip ederken bir yandan da telefonları ve bilgisayarları için internet hizmetini de satın almış oluyorlar.
Bu iki hizmet bir arada verilirken kişiler tek fatura ödeyerek tüm ihtiyaçlarını karşılamış oluyorlar. Bu aşamada Lig TV taraftar paketi kişilere sunulurken kişiler tuttukları takımların tüm maçlarını rahatlıkla izleme şansı elde ediyorlar. Buna ek olarak Digitürk tarafından sunulan limitsiz internet seçenekleri arasından da seçimler yapılıyor. Bu doğrultuda kişiler isterlerse Fiber İnternet seçeneği ile birlikte 10 Mpse hıza ulaşırken isterlerse ADSL bağlantılarını yaparak 8 Mpse hız alıyorlar. Her iki seçenekte de kota bulunmazken kişilere 4 aylık özel kanallar hediye ediliyor. Kişiler Lig TV imkanını da bu kampanya dahilinde satın aldığından Spor Extra ve yetişkin paketini hediye olarak alabiliyorlar. Bu hediyeler kişilere 4 aylık süreç için sunuluyor. Sonrasında kişiler yalnızca Lig TV ve internet kullanmaya devam ediyor.
Kişilerin hem internet hem de Digitürk kurulumlarının doğru bir biçimde yapılması gerekiyor. Bu kurulumda ekipler kişilerden herhangi bir ücret talep etmiyor. Ancak kurulumun dışında gerçekleşen aktivasyon işlemleri için kişilerden 20 TL talep ediliyor. Bu bedel kurulum sormasında ekiplere ödenerek aktivasyon işlemi gerçekleşiyor. Bu hizmete kişilere aylık 81,99 TL ödeyerek sahip oluyorlar. Hem interneti hem de Lig TV’yi satın alan kişiler bu fiyat ile birlikte son derece avantajlı bir alışveriş gerçekleştirmiş oluyorlar. İnternet hizmetinde kişilere telefonsuz yalın internet seçeneği de sunuluyor. Bu doğrultuda 10 TL fark ödeyen kişiler ADSL hizmetini yalın olarak satın alabiliyor.


Hemen Başvur