0 850 532 73 73
Digiturk beIN ile yenileniyor
Digitürk 14,99 Kampanya

Digitürk 14,99 Kampanya

Digitürk’e kayıt olarak en iyi avantajlardan yararlanmak isteyen kişiler Digitürk Merhaba Kampanyası ile birlikte üyelik işlemlerini gerçekleştiriyorlar. Bu işlemlerde kişiler istedikleri şekilde başvurularını yaparken Merhaba Kampanyası kapsamında giriş paketi ve belirli belgesel kanallarını satın alıyorlar. Bu doğrultuda giriş paketini satın alan kişiler bunun için normal şartlarda 21,99 TL ödeme yapıyor. Buna ek olarak belgesel kanalları ve eğlence kanalları da tarifeye eklenmesine rağmen kişiler yalnızca ayda 14,99 TL ödeyerek Digitürk kullanmaya başlıyor. Ulusal ve yerel kanalların tamamı kişilerin hizmetine sunulurken kişilerin gün içerisinde izleyebilecekleri yüzlerce televizyon kanalı olmuş oluyor.
Bu kampanya dahilinde kurulum ve aktivasyon işlemleri belirli ücretler ile sunuluyor. Kullanıcılar başvuru işlemlerini yapıp hangi kampanyadan yararlanacaklarını belirledikten sonra Digitürk yetkili servis elemanları verilen adrese geliyor. Eğer binada daha öncesinde Digitürk kullanımı gerçekleşmişse gerekli çanak anten kurulumu da yapılmış oluyor. Eğer böyle bir durum söz konusu değilse kişilerin hem iç kurulum hem de dış kurulum yapması gerekiyor. İlk olarak dış kurulumu yapılırken gerek duyulan çanak antenin montajı yapılıyor. Kişiler bu işlem için 12 aylık süreç içerisinde ayda 10 TL ödeme yapıyor. Bu ödemeler faturalara yansırken kişiler isterlerse nakit olarak 95 TL ödeme de yapabiliyorlar. Bu ödeme seçeneğini değerlendirirlerse kişiler direkt olarak ödemeyi Digitürk yetkili servis elemanlarına yapabiliyorlar.
Bunun yanında iç kurulum için de kişilerden 35 TL ücret talep edilirken bu ücretin de yetkili servise verilmesi gerekiyor. Kurulum sonrasında Digitürk aktivasyon işlemi için herhangi bir ücret alınmazken normal şartlarda alınan 30 TL aktivasyon ücreti kullanıcılara hediye edilmiş oluyor. Eğer kişiler veri paylaşım ve izleme iznini Digitürk’e verirlerse bu sayede 1 aylık Süper Lig paketi kazanıyorlar. Buna ek olarak 4 aylık Spor Extra paketi de hediye edilirken kişiler bu sayede futbola doyuyorlar. Eğer kişiler bu futbol müsabakalarını izlemekten zevk alırlarsa 4 ay sonunda ya da daha kısa bir süre içerisinde bu paketleri kendi tarifelerine ekleyebiliyorlar. Paket ekleme işlemlerinde kişilerin taahhüt şartları da bozulmamış oluyor.


Hemen Başvur