0 850 532 73 73
Digiturk beIN ile yenileniyor
Digitürk 5 Büyükler Kampanyası

Digitürk 5 Büyükler Kampanyası

Süper Lig maçlarını canlı olarak takip etmeyi düşünen kişiler Digitürk üyeliklerini farklı merkezlerden gerçekleştirerek bu imkâna kavuşuyor. Bu aşamada tüm kullanıcılar ödeyebilecekleri minimum ücreti ödeyerek Süper Lig maçlarını takip etmek isterken tüm maçları izlemedikleri için izlemedikleri maçların ücretlerinden kurtulabiliyorlar. Bu aşamada 5 büyükler kampanyası olarak adlandırılan kampanya dâhilinde kişiler yalnızca Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor ve Bursaspor’un maçlarını takip ediyor. Ligimizde daha önceki yıllarda şampiyonluk yaşamış olan bu 5 takım her zaman şampiyonluk yarışının içerisinde olurken kullanıcılar bu takımların maçlarını izleyerek şampiyonluk yarışını en iyi yerden takip etmiş oluyor.
Bu kampanyaya dâhil olmak isteyen kişiler üyeliklerini istedikleri dönemde yapabiliyorlar. Yeni sezon için üye olacak kişiler henüz sezon başlamadığı dönem içerisinde boşuna aylık ödemeler yapmak istemedikleri için kayıt olmazlarsa büyük hediyeleri de kazanıyorlar. Digitürk müşterilerinin boş yere para harcamasını istemezken sunulan Süper Lig hizmetinin ücreti lig devam etmediği dönemlerde alınmıyor. Bu aşamada kişiler kayıtlarını hangi tarihte yaparlarsa yapsınlar 3 Ağustos 2017 tarihine kadar yalnızca 29,99 TL ödeme yapıyorlar. Bu ödeme de kişilerin sahip oldukları giriş paketi ve diğer spor kanalları sebebiyle oluyor. Bu kampanya sayesinde kişiler Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor ve Bursaspor’un maçlarını canlı takip etme şansı bulurken lig öncesinde de spor kanallarını çok uygun fiyatlardan takip edebiliyor.
Bu üyeliklerinde hem uygun fiyatları alabilmek hem de hediyeler kazanmak için kişilerin 1 yıllık taahhüt vermesi gerekiyor. Buna ek olarak veri paylaşım ve işleme izni de verilirse hediye miktarı artıyor. Kullanıcılar Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor ve Bursaspor’un maçlarını 3 Ağustos’tan sonra ayda yalnızca 79,99 TL ödeyerek satın alıyor. Sezon bitiminde bu ücrette tekrar bir düzenleme gerçekleşebiliyor. Kişiler veri paylaşım izni verirlerse 3 Ağustos 2017 tarihine kadar Spor Extra paketini hediye olarak alıyorlar. Böylece diğer Avrupa liglerinin maçlarını da canlı olarak izleme şansları oluyor. Bu paketten memnun kalan kişiler devam etmek isterlerse 20 TL ekleyerek Spor Extra paketini rahatlıkla satın alabiliyorlar.


Hemen Başvur