0 850 532 73 73
Digiturk beIN ile yenileniyor
Digitürk 59,99 Kampanyası

Digitürk 59,99 Kampanyası

İnternet ihtiyaçları olan ya da internet sağlayıcılarından memnun olmayan kişiler Digitürk’e başvurularını yaparak muhteşem bir kampanya ile hem Digitürk hem de internet sahibi oluyor. Bu aşamada kişilere limitsiz internet paketleri sunulurken farklı fiyat seçenekleri de karşılarına çıkıyor. Kampanya kapsamında kişilerin hem internet hem de Digitürk için 24 aylık bir taahhüt vermesi gerekirken bu sayede büyük indirimler ve hediyeler kazanıyorlar. Bu aşamada kişilerin ADSL ya da Fiber internet seçeneklerinden birisini rahatlıkla seçebiliyor. Arada çok küçük farklar oluşurken kişilerin bulundukları şehir de bu aşamada etkili oluyor.
İnternet hizmetini alırken kişilerin evlerinin bulundukları konumda yer alan altyapı sistemi kişilerin alabilecekleri maksimum hızları belirliyor. Bu aşamada kişiler eğer imkânları varsa daha yüksek hızda internet sunan kampanyalara doğru yönelebiliyorlar. İlk olarak ADSL seçeneği kullanıcılara sunulurken bu internet ile birlikte 8 Mbps seviyesine kadar hız alınıyor. Buna ek olarak kişiler 50 GB adil kullanım kotası ise birlikte rahatlıkla bu interneti kullanıyor. Eğer kişiler ay içerisinde 50 GB seviyesini aşarlarsa bunun sonrasında hızlarında bir miktar düşme yaşanıyor. Ayın ilk gününden sonra tekrar kullanıcılar eski hızlarını almaya devam ediyorlar. Bu hizmet bu kampanya dâhilinde yalnızca 39 TL fiyat ile sunuluyor. Buna ek olarak kişilere Digitürk Giriş paketi ve 2 keyif paketi arasından seçim yapmaları isteniyor. Bu da 20,99 TL olarak ücretlendirilirken kişilerin toplamda ödeyecekleri bedel 59,99 TL oluyor.
Kişiler bu paketleri birbirlerinden ayrı olarak satın alamıyorlar. Kampanya dâhilinde bu paketler beraber müşterilere sunuluyor. Buna ek olarak kişiler eğer Fiber internet ile 10 Mbps hız almak isterlerse bunun için ayda 47 TL ödeme yapıyorlar. Aradaki 8 TL fark birçok kişi için oldukça uygun olurken daha hızlı bir interneti kullanıyor. Bu internet paketinin üzerine Digitürk eklendiğinde toplam ödemeleri gereken bedel aylık olarak 67,99 TL oluyor. Her iki kampanyayı da değerlendiren kişiler başvurularını yaptıktan 24 saat sonrasında kadar kurulum işlemleri gerçekleşiyor. Kurulum ve aktivasyon için de herhangi bir ücret talep edilmiyor.


Hemen Başvur