0 850 532 73 73
Digiturk beIN ile yenileniyor
Digitürk 9,90 Kampanyası

Digitürk 9,90 Kampanyası

Digitürk, kullanıcılarına sürekli olarak belirli indirimler sunarken hiçbir zaman üyeler tüm taahhüt süreleri boyunca belirledikleri ücretleri ödemiyorlar. Sürekli olarak indirim aldıkları için daha düşük ücretler ödeyen kişiler genel olarak ilk kayıt oldukları dönemde buna karar veriyorlar. Digitürk üyesi olmayı düşünen kişiler paket seçimlerini yapmadan önce giriş paketi üyeliklerini gerçekleştiriyorlar. Bu paket üyeliği ile birlikte kişiler ulusal ve yerel kanalların tamamını elde ederken bunun için oldukça düşük ücretler ödüyorlar. Bu paket kişilerin Digitürk içerisinde yer alan ana paketleri olurken bu paket üzerine diğer paketler eklenerek kullanılıyor. Bu sebeple de herkes bu pakete sahip oluyor.
Giriş paketini satın alacak olan kişiler eğer yalnızca bu paketi kullanmak isterlerse verecekleri ücretlerde de indirimler yapılıyor. Bu paket ile birlikte kişiler belgesel kanallarının ve çocuk kanallarının bir kısmına sahip olurken izledikleri ulusal kanalları da HD kalitesinde takip etmeye başlıyor. Eğer Digitürk kullanıcıları bu paket içerisinde kalmaya 12 aylık taahhüt verirlerse ilk 4 ay için özel indirimler kazanıyorlar. İlk 4 ayda kişiler yalnızca 9,90 TL ödeme yaparken bunun sonrasında kalan 8 ay için normal ücret olan 26,99 TL ödemeyi gerçekleştiriyor. 12 aylık taahhüttün yanı sıra kişiler eğer veri işleme ve paylaşma izni verirlerse 4 aylık Spor Extra paketini ve 4 aylık dizi paketini hediye olarak kazanıyor.
Bu sayede de kişiler İngiltere, Fransa, İtalya ve İspanya’da oynana tüm lig mücadelelerini canlı olarak takip ederken bunun için hiçbir ücret ödemiyor. Dizi paketi sayesinde de kullanıcılar farklı dizi kanallarını izlemeye başlarken buralarda yer alan 80 farklı yabancı diziyi takip ediyorlar. Her ay bu 80 dizinin 800 bölümü seyirciler ile buluşurken altyazılı ve Türkçe dublaj seçenekleri ile birlikte rahatlıkla bu diziler takip ediliyor. Kullanıcılara ek olarak 1 aylık Süper Lig paketi de hediye ediliyor. Verilen bu hediye ile birlikte de yeni üye olan kişiler 1 ay boyunca ücretsiz olarak Süper Lig maçlarının tamamını izleme şansı elde ediyor.


Hemen Başvur