0 850 532 73 73
Digiturk beIN ile yenileniyor
Digitürk Arkadaşını Getir Kampanyası

Digitürk Arkadaşını Getir Kampanyası

Digitürk her zaman üye sayısını arttırmayı hedeflerken bunu hem mevcut üyeleri hem de yeni üyeler için çeşitli kampanyalar düzenleyerek gerçekleştiriyor. Bu aşamada ortaya çıkan Arkadaşını Getir Kampanyası ile birlikte hem yeni üyeler hem de mevcut üyeler aynı kampanyadan indirimler kazanabiliyor. Bu kampanya için bir kişinin Digitürk üyeliğinin bulunuyor olması gerekirken diğer bir kişinin de ilk kez Digitürk üyesi olacak olması gerekiyor. Bu doğrultuda Digitürk müşterileri bir arkadaşlarını Digitürk üyesi yaparken onlara referans olduğu için indirim kazanıyor. Bunun yanı sıra davet ettiği arkadaşına da aynı hediye verildiğinden hem yeni üyeler hem de mevcut üyeler bu kampanya ile kazanmış oluyor.
İlk olarak Digitürk müşterileri daha öncesinde Digitürk üyeliği bulunmayan bir arkadaşı ile görüşerek onların da Digitürk üyesi olması için arkadaşını ikna ediyor. Sonrasında bu iki arkadaş Digitürk başvurusunu yaparlarken uzun süredir Digitürk üyesi olan kişi ve yeni üye olan kişi 1 aylık Digitürk hediyesi kazanıyor. Bu doğrultuda arkadaşların her ikisinin de gelen ilk faturaları Digitürk tarafından karşılanırken sonrasında kendi kampanyalarına devam ediyorlar. Bu aşamada kişilerin ne kadar süredir Digitürk üyeliklerinin olduğu herhangi bir etki yaratmıyor. Yalnızca birkaç gün öncesinde üye olan kişiler dahi yeni arkadaşlarını davet ederek 1 aylık bedava Digitürk kazanabiliyorlar. Ayrıca bu hediye fatura bedelleri ne olursa olsun aktif oluyor.
Bu aşamada kişiler yıl içerisinde 5 adet kişiyi Digitürk üyesi yaparak 5 aylık faturalarını ödemeden Digitürk kullanabiliyorlar. Bu kampanya 5 adet ile sınırlanırken kişiler eğer ilk etapta davet edilen kişilerden birisi olurlarsa sonrasında kendileri de 5 kişiyi davet ederek toplamda 6 ay ücretsiz Digitürk kullanabiliyorlar. Bu işlemlerde gelen üyelerin hangi pakete üye olduklarının da bir önemi olmuyor. Kişiler sadece üyelik işlemlerini gerçekleştirip kendileri için en uygun paketleri belirliyor. Aynı kişi iki farklı üye tarafından davet edilemezken bu kampanya dâhilinde alınan hediyeler yalnızca iki üye için oluyor. Hem yurtiçinde hem de yurtdışında bu kampanya kullanılabilirken arkadaşların her ikisi de ücretsiz olarak Digitürk kullanmanın keyfini sürüyor.


Hemen Başvur