0 850 532 73 73
Digiturk beIN ile yenileniyor
Digitürk Best FM Kampanyası

Digitürk Best FM Kampanyası

Digitürk kullanıcıları televizyondan çeşitli programları izlemedikleri ve başka işlerle ilgilendikleri saatlerde radyo kanallarını açarak müzik dinliyorlar. Kişiler bu konuda da Digitürk’ün olabildiğince fazla seçenek sunmasını istiyor. Bu sebeple de Digitürk yönetimi ülkemizde yayın yapan tüm radyo kanallarını televizyona ekleyerek kişilere sunmayı amaçlıyor. Son dönemde Best FM de artık uydu alıcıları ile birlikte dinlenebilen bir radyo olurken Digitürk Best FM kampanyası ile birlikte tüm Digitürk üyeleri rahatlıkla bu kanalı televizyonlarından dinleyebiliyor. Digitürk tüm kullanıcılarına ücretsiz olarak bu kampanyayı sunarken herkesin kanal listesine Best FM ekleniyor.
Bilindiği üzere Digitürk kanal listesinde radyo kanalları 400. kanaldan sonra başlıyor. Radyo kanallarının ilki olan Alem FM 401. kanaldan izleyicilerle buluşurken 425. kanala kadar radyo yayınları devam ediyor. Bu aralıkta bazı kanallar hala boşken çeşitli radyo kanalları listeden ayrılıyor. Buna ek olarak Best FM artık 409. kanaldan Digitürk müşterileri ile buluşuyor. Bu kanal sayesinde kişiler 24 saat müzik yayını dinleyebilirken belirli dönemlerse sohbet programları ile birlikte hoş bir sohbete konuk oluyorlar. Bu radyo kanallarının tamamı Digitürk tarafından sunulan Giriş Paketi içerisinde yer alıyor. Kişilerin giriş paketi alması zorunlu olduğu için tüm Digitürk üyeleri bu radyo kanallarından faydalanabiliyor.
Eğer kişiler yalnızca giriş paketini satın almak isterlerse bunun için aylık ödemeleri gereken bedel 21,99 TL oluyor. Bu pakete ilk kez kayıt olan kişiler eğer 12 ay taahhüt verirlerse farklı kampanyalara da katılma hakkını elde ediyorlar. Bunun sonrasında Digitürk kullanıcıları ilk 4 ay yalnızca 9,99 TL öderken bunun sonrasında tekrar ayda 21,99 TL ödeyerek 12 ay taahhütlerini tamamlıyorlar. Böylece tüm ulusal ve yerel kanalların yanı sıra radyo kanalları kullanılabiliyor. Kişiler belirli kanalları HD olarak izleme imkânı bulurken radyo kanallarını da en iyi ses kalitesi ile dinleyebiliyorlar. Bu kampanyalarda kişilerden iç kurulum ücreti alınmazken en kaliteli uydu alıcılar müşterilere bırakılıyor. Bunun sonrasında kişiler eğer Digitürk üyeliklerini bitirirlerse uydu alıcılarını geri vererek herhangi bir ücret ödemden Digitürk kullanımını sonlandırıyorlar.


Hemen Başvur