0 850 532 73 73
Digiturk beIN ile yenileniyor
Digitürk Booking Kampanyası

Digitürk Booking Kampanyası

İş ve şehir stresinden kurtulmak isteyen kişiler farklı şehirlere ve ülkelere yaptıkları geziler ile birlikte bunu başarıyorlar. Bütçelerine göre farklı tatil noktalarını seçen ve sonrasında buralara rezervasyonlarını yaptıran kişiler bunun sonrasında istedikleri gibi tatillerini gerçekleştirebiliyorlar. Artık rezervasyon işlemlerinin tamamına yakını internet üzerinden gerçekleşiyor. Kişiler hem otelleri hem de şehirleri ayrıntılı bir şekilde internet üzerinden araştırabilirken resimlere bakarak kendileri için en iyi otelin hangisi olduğuna karar veriyorlar. Bu kararı verirken de kişiler ekstra indirimler gördüklerinde daha rahat bir şekilde seçenekleri değerlendirme şansı buluyorlar. Eğer dünyanın en başarılı otel rezervasyonu yapma sitelerinden birisi olan Booking ile birlikte tatillerini tasarlamak isteyen kişiler varsa bu insanlar Digitürk indirimleri de kazanarak tatil yaparken indirimler de elde etmiş oluyorlar.
Bu aşamada ilk olarak kişiler Booking.com internet sitesine giriş yapıyor. Bu site üzerinden kişiler rahatlıkla istedikleri otelleri araştırıp kararlarını veriyorlar. Bu kararı verdikten sonra da kişiler Digitürk üyeliklerinde yer alan cep telefonu numaralarını girerek üyeliklerini belli ediyorlar ve rezervasyon işlemlerini yapıyorlar. Bu aşamada Digitürk, kullanıcılarına en iyi şekilde hizmet verirken tüm rezervasyonlarda Digitürk indirimi kazandırıyor. Eğer kişiler Booking.com sitesinden bir rezervasyon yaparlarsa ve bu kampanyaya katılırlarsa Digitürk faturalarında %5 indirim kazanıyorlar. Bu indirimleri alabilmek için ise kişilerin rezervasyonlarını gerçekleştirmeleri gerekiyor.
Kişiler herhangi bir ileri tarihe rezervasyon yaptırdıklarında indirime hak kazanıyorlar ancak bu indirim faturalarına yansımıyor. Bunun sonrasında kişiler rezervasyon yaptırdıkları tarihte otellerine giderek konaklıyorlar. Bu tarihte eğer kişiler konaklama işlemini gerçekleştirmişlerse indirimi almaya da hak kazanıyorlar. Geri döndüklerinde gelecek olan ilk Digitürk faturalarına %5 indirim rahatlıkla görülebiliyor. Bu aşamada konaklama işlemi gerçekleştikten sonra müşterilerin ekstra bir işlem yapmasına gerek olmuyor. Booking.com sitesi direkt olarak Digitürk’ü bu durumdan haberdar ederken verilen telefon numarasına indirimlerin yapılmasını talep ediyor. Böylece kişiler faturaları ne kadar gelirse gelsin bu indirimi kazanıyorlar. Bu indirimi kazanmak için Booking.com sitesinin mobil uygulamasının kullanılmaması gerekiyor. Bu uygulama üzerinden yapılan rezervasyonlarda bu kampanya dahilinde yer almıyor.


Hemen Başvur