0 850 532 73 73
Digiturk beIN ile yenileniyor
Digitürk Cihaz Kampanyaları

Digitürk Cihaz Kampanyaları

Birçok uydu alıcısı modeli bulunurken kişiler bu modeller ile birlikte ulusal ve yerel kanalların tamamını izleme şansı buluyorlar. Ancak son dönemde Digitürk tarafından yapılan cihaz kampanyaları ile birlikte normal uydu alıcılarına yönelmek pek mümkün olmuyor. Bu aşamada yeniş bir uydu alıcısı almayı düşünen insanlar Digitürk kampanyaları ile birlikte uydu alıcılarına kavuşuyor. Önlerinde 2 farklı seçenek bulunan kişiler isterlerse Nextstar gibi markaların Digitürk uyumlu uydu alıcılarını satın alarak onları kullanıyor ya da direkt olarak Digitürk başvurularını yapıp ücretsiz bir şekilde uydu alıcılarını alarak ödeyecekleri ücretler ile kaliteli Digitürk kanallarını satın alıyorlar.
İlk olarak kişiler Digitürk uyumlu bir Nextstar uydu alıcısı satın alırlarsa bu uydu alıcısı ile birlikte Digitürk üyesi olabiliyorlar. Bu uydu alıcıları ön ödemeli olarak çalıştığından kişiler ilk olarak istedikleri paket için bakiyeyi uydu alıcılarına yüklüyorlar. Bunun sonrasında ise haftalık, aylık ya da yıllık olarak Digitürk paketleri satın alınıyor. Satın alınan bu paketler rahatlıkla kullanılırken kişilerin taahhüt ya da fatura gibi sorunları da olmuyor. Buna ek olarak her bakiye yüklemelerinde kişiler 3 aylık giriş paketi kazanıyorlar. Böylece kişiler belirli bir seviyenin üzerinde bakiye yükledikten sonra giriş paketini ücretsiz kazanarak devam edebiliyorlar. Yükledikleri bakiye ile de istedikleri Digitürk paketini satın alma imkânları oluyor.
Eğer kişiler uydu alıcısına para vermek yerine Digitürk kanallarını satın almak istiyorlarsa bunun için başvurularını internet üzerinden ya da müşteri hizmetlerinden gerçekleştiriyorlar. Bu başvurularda kişilerin uydu alıcılarının kurulumu ve aktivasyonu ücretsiz olurken bu işlemler için hiçbir bedel ödenmiyor. Bu sayede kişiler ücretsiz olarak uydu alıcısına sahip olmuş oluyorlar. Bunun sonrasında ise kişiler Digitürk üzerinden satın aldıkları kanalların aylık ücretlerini ödemeye başlıyorlar. Yeni üyelere her zaman büyük indirimler yapılırken kişiler rahatlıkla bu ödemeleri yaparak uydu alıcısına ödeyecekleri ücretin daha azını ödeyip daha kaliteli bir hizmet alıyor. Bu aşamada kişiler isterlerse ayda 25 TL fark ödeyerek Digitürk Plus uydu alıcısı alabiliyor. Böylece kişiler canlı yayını durdurup devam ettirme şansı da elde ediyorlar.


Hemen Başvur