0 850 532 73 73
Digiturk beIN ile yenileniyor
Digitürk Cinemaximum Kampanya

Digitürk Cinemaximum Kampanya

Vizyona yeni giren filmleri en kısa süre içerisinde izlemeyi düşünen kişiler sinema salonlarına akın ediyorlar. Bu aşamada muhteşem filmler, gelişmiş ses ve görüntü sistemleri ile birlikte izlenirken bu sayede boş zamanlar en iyi şekilde değerlendirilmiş oluyor. Ancak kişiler sürekli olarak sinemalara gidemezken genel olarak kaliteli sinema salonlarında biletlerin pahalı olmasından şikâyet ediyor. Bu aşamada sıklıkla sinemalara giden ve sinemalarda Cinemaximum gibi kaliteli salonları tercih eden kişiler indirimli olarak bu filmler izlemek istiyor. Bu indirimlerin gerçekleşebilmesi içinse kişilerin Digitürk müşterisi olması isteniyor. Eğer kişiler Digitürk kullanıcısıysa rahatlıkla sinema biletlerinde indirimleri elde edebiliyorlar.
Bu indirimler için kişilerin Digitürk’ün yaşam ve eğlence kısmına giriş yapmaları gerekiyor. Bu girişi internet sitesinden gerçekleştirebilen kişiler isterlerse televizyonlarından da yaşam ve eğlence kısmına girebiliyorlar. Bu doğrultuda yakın tarihte gösterimde olacak konserlerin ve sinemaların kodları ve açıklamaları yer alıyor. Kişiler bu gösterilerden hangisine gitmek isterlerse o gösterim için özel kodu telefonlarının mesaj bölümüne büyük harfler ile yazıp 3555’e gönderiyor. Bunun sonrasında kişilere kısa süre içerisinde bir kod gönderilirken kişiler bu kod ile bir adet sinema biletini indirimli olarak satın alabiliyor. Bu kampanya tek bir kişiyle sınırlanırken Digitürk kullanıcıları yalnızca bir adet indirim kodu alıyor.
İndirim kodunu aldıktan sonra Cinemaximum salonlarına giden kişiler burada yetkili kişilerden biletlerini alırken Digitürk indirim kodu olduğunu belirtiyorlar. Bunun sonrasında da kişilere %15 indirim uygulanarak biletler daha ekonomik bir fiyat ile satılıyor. Bu işlemler Digitürk bünyesinde belirli bilet sayısı ile sınırlanıyor. Bir film vizyona girdiğinde Digitürk tarafından bu indirimin 3000 ya da 4000 bilet ile sınırlandırıldığı belirtiliyor. Eğer kişiler Digitürk Film Paketine üyelerse ya da Avantaj Paketine üyelerse bu kampanyadan yararlanabilmektedir. Bu sebeple de belirtilen bu kişi sayıları çok kısa süre içerisinde dolmamaktadır. Sinema filmleri vizyondan çıkana ve bilet sayısı bitene kadar bu kampanyalar devam edecektir. Sonrasında yeni gelen sinema filmi bu kampanya kapsamına alınarak bu şekilde kampanya sürekli olarak kullanıma açık olur.


Hemen Başvur