0 850 532 73 73
Digiturk beIN ile yenileniyor
Digitürk Derbi Kampanyası

Digitürk Derbi Kampanyası

Türkiye futbola duyulan tutkunun en üst düzeyde olduğu ülkeler arasında olurken birçok kişi maçları olabildiğince fazla takip etmek istiyor. Maç öncesinde analizleri izleyen kişiler maç sonunda istatistikleri ve röportajları da canlı olarak takip ediyorlar. Tüm bu tutku içerisinde derbi maçları da çok ayrı bir yerde oluyor. Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş arasında oynanan derbi müsabakalarında çok daha büyük bir heyecan olurken kalite de her zaman en üst düzeyde oluyor. Türkiye Süper Ligi’nde oynana en kaliteli maçlar olan derbi maçları büyük bir heyecana sahne olmasının yanında milyonlarca kişi tarafından da takip ediliyor.
Dünyanın da en büyük derbilerinden birisi olarak gösterilen Galatasaray ve Fenerbahçe arasında oynana maçlar he zaman yüksek gerilimler geçerken taraftarların tamamına yakını bu maçı takip ediyor. Bu maçları Digitürk Süper Lig üyelikleri olan kişiler rahatlıkla takip ederken üyelikleri bulunmayan kişilerin de izleyebilmesi için çeşitli kampanyalar yapılıyor. Bu doğrultuda kişiler Digitürk Play uygulaması ile birlikte maçları 1 haftalık canlı olarak takip etme şansı buluyorlar. Normal şartlarda kişiler hafta başlamadan önce Süper Lig’in herhangi bir haftası için maçları satın alıyorlar. Böylece o hafta oynanacak olan 9 maçın tamamı Digitürk Play üzerinden izlenebiliyor. Derbi haftalarında da bu kural geçerli olurken kişiler tüm haftayı satın alarak derbi maçı ve diğer maçları izleme şansı elde ediyor.
Derbi bulunmayan haftalarda kişiler 25 TL ödeyerek tüm haftanın maçlarını satın alıyor ve hepsini canlı olarak takip ediyor. Derbi haftalarında ise kişiler Digitürk Derbi Kampanyası ile birlikte yalnızca 40 TL ödeyerek hem derbi maçını hem de diğer maçları izleme şansı buluyorlar. Maçı takip etmek için farklı bir işletmeye gitmeleri gereken kişiler bu ücretin daha üstünde bir bedel ödeyecekleri için arkadaşları ile birlikte bu paketi satın alarak evlerinde rahatça maçları takip ediyorlar. Bu işlem sonrasında kişilerin ek bir ücret ödemelerine ya da işlem yapmalarına da gerek kalmıyor. Yalnızca kişiler maçları izleyip sonrasında Digitürk Play üyeliklerine devam ediyorlar.


Hemen Başvur