0 850 532 73 73
Digiturk beIN ile yenileniyor
Digitürk Dilediğin Yerde Kampanyası

Digitürk Dilediğin Yerde Kampanyası

Digitürk kullanıcıları evleri için uydu alıcılarını alarak Digitürk kullanmaya başlarken son derece kaliteli bir şekilde istedikleri programları izliyorlar. Ancak bazı durumlarda evlerinde olamadıklarında kaçırmak istemedikleri bir program olabiliyor. Buna ek olarak bazı durumlarda zaman geçirmek için televizyon izleyeceklerinde normal televizyonları izlemek istemedikleri için Digitürk’lerini izlemek istiyorlar. Bu durumlar için üretilen Digitürk Dilediğin Yerde kampanyası ile birlikte kullanıcılar rahatlıkla istedikleri her yerde Digitürk yayınlarını takip edebiliyorlar. Bunun için ödemeleri gereken tutarlar çok düşük seviyelerde olurken mevcut internet bağlantıları ile birlikte ödemeler basit bir şekilde gerçekleşiyor. Digitürk müşterileri bu işlemler sayesinde akıllı telefonlarından, tabletlerinden, bilgisayarlarından ya da Smart TV’lerinden bu şekilde Digitürk yayınlarını takip edebiliyorlar.
Bu hizmet için kullanıcılar ilk olarak Digitürk Play üyeliklerini oluşturmak zorunda oluyor. Bu üyelikleri için internet sitesine giren kişiler kendilerinden talep edilen kişisel bilgileri doğru bir biçimde girdikten sonra üyelik işlemlerini tamamlıyorlar. Kullanıcı hesaplarına giriş yapan kişiler buradan canlı olarak izleyebilecekleri kanalları görüyorlar. Ulusal ve yerel kanallar kişiler üyeliklerini tamamladıkları andan sonra en iyi görüntü kalitesi ile birlikte izlenebiliyor. Ancak Digitürk’e özel kanalları takip edebilmek için kişilerin üyeliklerinde çeşitli kampanyalara dâhil olması gerekiyor. Eğer kişiler Digitürk Play tarafından sunulan Süper Lig kampanyalarına dâhil olurlarsa her hafta oynana 9 maçı canlı olarak mobil cihazlarından takip edebiliyorlar. Eğer herhangi bir Smart TV bulunuyorsa bu televizyondan maçları izleme şansları da oluyor.
Eğer kişiler bu paketin yanında Spor Extra paketini satın alırlarsa futbolun zirvesi olan İngiltere Premier Ligi ve İspanya La Liga maçlarını da canlı olarak takip etme şansı buluyor. Bu paketler kişilere çok uygun fiyatlardan sunulurken rahatlıkla maçlar takılma ve donma sorunu olmadan takip ediliyor. Süper Lig paketleri 40 TL’den başlayan fiyatlar ile kişilere sunulurken Spor Extra Paketi yalnızca 12,99 TL fiyat ile sunuluyor. Buna ek olarak kişiler ayda 4,99 TL öderlerse Digitürk üzerinden filmleri ve dizileri ücretsiz olarak izleyebiliyorlar. Böylece farklı platformlarda dizilerin yeni bölümlerini aramalarına gerek kalmıyor.


Hemen Başvur