0 850 532 73 73
Digiturk beIN ile yenileniyor
Digitürk Doping Kampanyası

Digitürk Doping Kampanyası

Evlerinde internet bağlantıları bulunmayan kişiler hemen bağlantılarını gerçekleştirmek için başvurularını gerçekleştirmeyi düşünüyor. Hangi internet sağlayıcısından bu hizmeti alacaklarına karar veren kişiler aynı zamanda Digitürk imkânı da sunan Doping firmasını tercih edebiliyor. Bu firmayı tercih eden kişiler hem televizyonları için Digitürk üyeliklerini gerçekleştirirken hem de kusursuz bir internet hizmeti alıyor. Kampanya dâhilinde kişilere 4 farklı internet paketi ve 3 farklı Digitürk paketi sunuluyor. Bu paketler arasından kişiler istedikleri paketleri seçerek kendi tarifelerini oluşturuyorlar. Kampanyalı ücretler birleştirilerek kişilerin aylık ödeyecekleri tutarlar belli olurken tek fatura üzerinden ödemeler gerçekleşiyor.
İnternet seçeneklerinde ilk olarak 8 Mbps hıza kadar 35 GB adil kullanım kotalı internet sunuluyor. Bu internet aylık olarak normal şartlarda 69 TL olurken bu kampanya kapsamında yalnızca 39 TL ödeme ile sunuluyor. Eğer kişiler daha yüksek hız ve adil kullanım kotası istiyorlarsa 16 Mbps hıza kadar 50 GB adil kullanım kotalı interneti tercih ediyorlar. Bu seçenek genelde kişilerin en fazla tercih ettiği internet paketi oluyor. Bu paket de kampanya kapsamında aylık 42 TL fiyat ile müşterilere sunuluyor. Eğer kişiler hızlarını 24 Mbps seviyesine çıkarıp yanında 25 GB adil kullanım kotası istiyorlarsa bu tarife ile birlikte ayda 41 TL ödeme gerçekleşiyor. Son internet paketi olarak da 25 Mbps hızın yanında 75 GB adil kullanım kotası ayda yalnızca 49 TL fiyat ile sunuluyor. Bu paketlerden birisini seçen kişiler sonrasında 3 adet Digitürk paketini incelemeye başlıyor.
Digitürk paketleri arasında merhaba paketi, giriş paketi ve film paketi yer alıyor. Bu paketlerden birisi seçildikten sonra kişiler seçtikleri internet paketi ile bu paketi birleştirerek kullanmaya başlıyor. Digitürk Merhaba Paketi ayda yalnızca 14,99 TL fiyatla, Giriş Paketi 20,99 TL fiyatla, Film Paketi de 30,99 TL fiyat ile kişilere sunuluyor. Bu kampanyaya dâhil olan kişilere orijinal Fifa 2016 PC oyunu hediye edilirken eğer başka bir internet sağlayıcıları varsa 120 TL’ye kadar olan cayma bedelleri de Doping tarafından karşılanıyor.


Hemen Başvur