0 850 532 73 73
Digiturk beIN ile yenileniyor
Digitürk HD Kampanya

Digitürk HD Kampanya

Digitürk üyeliklerini başlatarak televizyon izlemekten çok daha fazla keyif almayı düşünen kişiler bu doğrultuda ilk olarak giriş paketini içeren kampanyaların birisine başvuruda bulunuyorlar. Bu başvurularda kişiler ilk aylarda çok büyük paketleri tercih etmeden yalnızca Digitürk’ü denemek istiyorlarsa bunun için giriş paketine üye oluyorlar. Bu paketin yanında kişilere HD kanallar da sunulduğundan HD kampanyası olarak da adlandırılıyor. Bu kampanya dâhilinde kişiler aldıkları giriş paketi sayesinde ulusal ve yerel kanalları çok büyük bir rahatlıkla izleme şansı buluyor. Bu kanallar arasından bazılarında HD yayınlar olurken bu kanalların tamamı Digitürk ekranlarından en yüksek kalitede müşteriler ile buluşuyor.
Bu kanalları HD olarak izleyen kişilere ekstra olarak bazı Digitürk kanalları da ücretsiz olarak veriliyor. Böylece kişiler giriş paketi sayesinde çok daha zengin bir kanal listesine sahip olmuş oluyorlar. Buna ek olarak kişilere 1 adet keyfi paketi sunuluyor. Bu paketler çocuk paketi, belgesel paketi, eğlence paketi ve sporsever paketi olarak birbirinden ayrılırken kişiler kendileri seçimlerini yaparak giriş paketinin üzerine bu paketlerden 1 tanesini ekliyorlar. Eğer kişiler seçimlerini yaparken kendi ihtiyaçlarını ve zevklerini ön planda tutarlarsa en doğru Digitürk paketlerini satın alabiliyorlar. Bu işlemlerde kişilerin 12 ay taahhüt vermesi de şart olurken aksi halde yüksek ücretler ödenmesi gerekiyor.
İlk olarak kişiler giriş paketi satın aldıkları için ayda 21,99 TL ödeme yapıyorlar. Buna ek olarak diğer paketler de aylık 5 TL karşılığında sunuluyor. Böylece kişiler bu sunum sonrasında ayda 26,99 TL tutarında bir kampanyaya sahip oluyorlar. Ancak bu kampanya dahilinde kişiler 1 yıllık taahhüt verirken ilk 4 ay boyunca kişilerden yalnızca 9,99 TL alınıyor. Kalan 8 ayda 26,99 TL alınırken kişiler böylece çok avantajlı bir şekilde Digitürk sahibi olmuş oluyor. Kişiler eğer veri işleme ve paylaşma izni verirlerse de ekstra olarak 4 ay boyunca Avrupa liglerini canlı olarak takip etme şansı buluyor. Bu kişilere 1 aylık Süper Lig hediyesi de verilirken kişilerden iç kurulum ücreti alınmıyor.


Hemen Başvur