0 850 532 73 73
Digiturk beIN ile yenileniyor
Digitürk İnternet Kampanyası

Digitürk İnternet Kampanyası

Digitürk kullanmayı düşünen kişiler aynı zamanda internet ihtiyaçları da varsa bu ihtiyaçları tek kampanya üzerinden karşılıyor. Bu aşamada kişilere sunulan internet kampanyası ile birlikte kişiler hem interneti hem de Digitürk’ü tek faturada toplarken çok uygun düzeylerde bir ödeme gerçekleşiyor. Bu doğrultuda kişilere indirimli olarak sunulan Digitürk paketi belirli olduğu için kişiler internet paketine karar veriyorlar. Bu pakete karar verirken kişilerin ihtiyaçlarının yanı sıra bulundukları şehir de farklılık yaratabiliyor. Kişilerin evlerinde mevcut olan altyapılarına göre alabilecekleri maksimum hızlar belirleniyor. Bu hızlara göre kişiler seçimlerini yaparken bu durum küçük miktarlarda aylık ödemelerde farklılıkların ortaya çıkmasını sağlıyor.
Kişiler 24 Mbps’ye kadar aldıkları internet hizmetinde ayda yalnızca 44 TL internet bedeli ödüyorlar. Bu bedele ek olarak 5 TL modem ücreti de eklendiğinde kişilerin 49 TL tutarında bir internet gideri oluyor. Bu da oldukça iyi bir teklif olarak değerlendirilebiliyor. İçerisinde 50 GB adil kullanım kotası bulunan bu limitsiz internet hizmetinde kişiler hız problemleri ya da kopma problemlerini kesinlikle yaşamıyor. Buna ek olarak kişilere Merhaba Paketi ve HD kanallar sunuluyor. Yeni üyelere özel bu kampanya içerisinde Digitürk Merhaba paketini ve HD kanalları kişiler sadece aylık 14,99 TL fiyatla satın alabiliyor. Böylece bu bedel de kişilerin internet masraflarının üzerine eklenince aylık olarak yapılacak ödemeler ortaya çıkmış oluyor.
Kişiler eğer 75 GB adil kullanım kotası bulunan Fiber interneti kullanmayı tercih ederlerse bunun için ayda 57 TL ödüyorlar. Ancak herhangi bir modem masrafının da olmayışı bu teklifi de cazip hale getiriyor. Kişiler eğer 24 Mbps’ye kadar olan ADSL ya da VDSL hizmetlerini tercih ederlerse toplamda ayda 63,99 TL ödeyerek hem internet hem de Digitürk sahibi oluyor. Eğer Fiber internet seçenekleri değerlendirilirse kişiler 71,99 TL ödeme yaparak bu imkânlara sahip oluyorlar. Kişilerin bu kampanyayı kullanabilmesi için 24 ay taahhüt vermesi gerekiyor. Aksi halde kişiler bu kampanyadan bu fiyatlar ile yararlanamıyorlar. Kurulum işlemleri de kampanya kapsamında ücretsiz olurken 30 TL aktivasyon bedeli kişilerden alınıyor.


Hemen Başvur