0 850 532 73 73
Digiturk beIN ile yenileniyor
Digitürk Lig TV Kampanya

Digitürk Lig TV Kampanya

Digitürk kullanıcılarının çok büyük bir kısmı Süper Lig maçlarını canlı olarak takip edebilmek için bu platformu tercih ediyor. Bu aşamada Digitürk de her sene farklı kampanyalar oluşturarak bu kullanıcılarına farklı indirimler sunuyor. Eski dönemde maçlar Lig TV üzerinden yayınlanırken artık kanalın ismi beIN Sports şeklinde değiştirildiğinden maçlar bu kanal üzerinden yayında oluyor. 77. kanaldan yapılan bu yayınlar ile birlikte Süper Lig içerisinde yaşanan şampiyonluk ve kümede kalma heyecanı canlı olarak takip ediliyor. Genel olarak yeni sezon üyeliklerini yapacak olan kişilere büyük indirimler sunulurken kişiler sunulan farklı paketler arasından seçimlerini yapıyorlar.
Süper Lig paketlerini alacak olan kişiler hangi maçları izlemek istediklerine göre karar veriyorlar. Eğer kişiler tüm maçları izlemek isterlerse her hafta yayınlanan 9 maç kanaldan canlı olarak takip ediliyor. Bunun için kişiler giriş paketini de satın almak zorunda olduğundan kişiler toplamda aylık 90,99 TL ödeme yapıyorlar. Eğer kişiler bu ücreti yüksek bulurlarsa tarifelerini düşürerek yalnızca şampiyonluk yaşamış olan takımların maçlarını takip ediyorlar. Bu aşamada kişiler Galatasaray, Fenerbahçe Beşiktaş, Trabzonspor ve Bursaspor’un maçlarını canlı olarak takip ediyor. Bu paket için de aylık ödemeleri gereken tutar 79,99 TL oluyor. Bu paketi alan kişiler şampiyonluk yarışını rahatlıkla takip etme şansı buluyor.
Süper Lig izleyicileri isterlerse şampiyonluk yarışında olan bu takımlardan bir tanesini seçerek yalnızca o takımın maçlarını takip ediyor. Tek takım seçimlerini yapan kişiler aylık 69,99 TL olarak ödemelerini gerçekleştiriyorlar. Bu sayede kişiler her hafta tek maç izlerken tuttukları takımların maçlarının tamamını izlemiş oluyorlar. Bu paketlerden birisini seçen kişiler kurulum için herhangi bir ücret ödemezken aktivasyon ücretlerini ödemek zorunda oluyorlar. Bu kampanya dahilinde 30 TL aktivasyon ücreti alınıyor. Eğer kişilerin çanak antenleri bulunmuyorsa aylık 5 TL ödeme ile birlikte dış kurulumları da gerçekleşiyor. Kişiler bu kampanya kapsamında 12 ay taahhüt vermek zorunda oluyorlar. Eğer kişiler taahhüt vermeden bu kampanyalara dahil olurlarsa fiyatlar bundan daha yüksek seviyelerde oluyor. Kişiler uygun cayma bedelleri de olduğu için rahatlıkla taahhüt verebiliyorlar.


Hemen Başvur