0 850 532 73 73
Digiturk beIN ile yenileniyor
Digitürk Limitsiz İnternet Kampanyası

Digitürk Limitsiz İnternet Kampanyası

İnternet hizmeti artık herkes için vazgeçilmez olarak görülüyor. Gün içerisinde ülkemizdeki insanların çok büyük bir kısmı interneti farklı sağlayıcılar aracılığıyla kullanıyorlar. Buna ek olarak kişiler akıllı telefonları ile birlikte istedikleri yerde internet hizmetini alabiliyorlar. Evlerinde geçirdikleri zamanda ise modemler ile birlikte aldıkları internet hizmetini en iyi biçimde kullanıyor. Ülkemizde en iyi internet hizmetini sunan firmalardan birisi de Digitürk olarak gösteriliyor. Bu aşamada çok sayıda kişi firmaya yaptığı başvurular ile birlikte limitsiz ve hızlı internet sahibi oluyorlar. Farklı şartlarda farklı fiyatlar ortaya çıkarken kişiler kendileri için en iyi seçimleri yapabiliyorlar.
İnternet için başvurularını yapacak olan kişiler ADSL, VDSL ya da Fiber internet arasından seçimlerini yapıyorlar. Bu internet seçeneklerinde kişiler farklı hızlar alırken farklı adil kullanım kotaları ile birlikte kullanımı gerçekleştiriyor. Bu internet hizmetlerinde fatura bedelleri de değişiklik gösterirken kişiler ihtiyaçlarına göre karar veriyorlar. ADSL hizmeti alacak olan kişiler 8 Mbps ya da 16 Mbps hıza kadar seçeneklerini değerlendirebilirler. Bu hizmetlerde aylık olarak 5 TL modem ücreti alınırken her zaman 50 GB adil kullanım kotası sunuluyor. Hızını 8 Mbps’ye kadar belirleyen kişiler 41 TL internet ücreti öderken 16 Mbps’ye kadar hız alan kişiler 44 TL ödüyorlar. Bu fiyatın üzerinde modem ücreti de eklenerek aylık ödenecek olan tutar belirleniyor.
VDSL hizmeti alacak olan kişiler de 24 Mbps’ye kadar hız alıyor. Bu hızı alan kişiler de ADSL ile aynı ücretleri ödüyor. Ancak bu hizmet içerisinde kişilerin her zaman altyapıları bu hızı alabilmek için yeterli olmuyor. Bulundukları şehirde ya da mahallede altyapı çalışmaları yeteri kadar yapılmamışsa bu hızlar alınamıyor ve kişiler ADSL kullanmak zorunda oluyor. Bunun dışında Fiber internet kullanan kişiler modem ücreti ödemden 25 Mbps’ye kadar hız alabiliyor. İlk seçenekte kişilere 25 GB adil kullanım kotası sunuluyor. Bu tarife aylık olarak 49 TL ile sunuluyor. Buna ek olarak kişiler adil kullanım kotasını 75 GB seviyesine aylık 8 TL farklı ile çıkarabiliyor. 75 GB adil kullanım kotası olan tarife de aylık 57 TL’den sunuluyor.


Hemen Başvur