0 850 532 73 73
Digiturk beIN ile yenileniyor
Digitürk Mevcut Üye Kampanyaları

Digitürk Mevcut Üye Kampanyaları

Digitürk ülkemizin televizyon yayını konusunda lider firması olurken her sene çeşitli kampanyalar ile birlikte yeni üyelerini kabul ediyor. Bu doğrultuda genel olarak yapılan kampanyalar yeni üyeler için olurken Digitürk yönetimi kullanıcı sayısını bu şekilde arttırmayı düşünüyor. Ancak buna ek olarak firma, elinde bulundurduğu müşterilerinin de kaliteli bir hizmet almaya devam etmesini istediğinden mevcut üyeler için de çok sayıda kampanya gerçekleştiriyor. Bu kampanyalar ile birlikte kişilere çok uygun fiyatlarda paketler sunulurken çoğu kişi üyeliklerini uzatarak bu kampanyalardan faydalanıyor. Şuanda Digitürk’ün mevcut üyeleri için düzenlediği 5 adet kampanya bulunuyor. İnternet kampanyası, avantaj paketi kampanyası, Spor Extra kampanyası, yan oda kampanyası be dostlar kampanyası olmak üzere 5 farklı kampanya sunulurken kişiler kendileri için en uygun olanı seçiyorlar.
İnternet kampanyasında kişiler Digitürk ile birlikte 24 ay taahhütlü yüksek hızda internet hakkı kazanırken bu hizmet için aylık 46 TL’den başlayan fiyatlar ödüyorlar. Digitürk avantaj paketi ile birlikte kişiler Digitürk’ün salon filmlerini izleme noktası olan Box Office üzerinden indirimler kazanıyor. Bu kampanya ile aylık 12 TL ödeyen kişiler bu sayede ayda 24 adet filmi Box Office üzerinden izleme şansı buluyor. Diğer bir mevcut üye kampanyası olan Spor Extra paketi ile birlikte kişiler rahatlıkla Avrupa’nın önde gelen liglerini takip ediyor. Bu liglerde oynana tüm maçlar canlı olarak aktarılırken kişiler maçları ve liglerde yaşanan şampiyonluk yarışını canlı olarak izledikleri maçlarla takip ediyorlar.
Yan oda kampanyası ile birlikte kişiler evlerinde yer alan diğer televizyonlara da Digitürk bağlatıyor. Bu bağlantılarda kişiler normal şartlarda ödedikleri paket bedellerinin yalnızca %50’sini ödüyorlar. Böylece yarı fiyatına Digitürk hizmeti alınmış oluyor. Eğer kişilerin hesabında bulunmayan bir paket satın alınırsa normal ücreti faturaya yansıyor. Dostluk kampanyasında da kişiler herhangi bir şehirde ya da ülkede bulunan arkadaşları ile birlikte Digitürk üyeliklerini gerçekleştirirlerse her iki üyelikte de ilk ay faturaları Digitürk tarafından karşılanıyor. Böylece kişiler çok rahat bir biçimde arkadaşlarını da Digitürk’lü yaparak fırsatlardan yararlanıyor.


Hemen Başvur