0 850 532 73 73
Digiturk beIN ile yenileniyor
Digitürk Superonline Kampanyası

Digitürk Superonline Kampanyası

Digitürk internet paketlerinde Superonline ile çalışırken sunulan Digitürk ve internet kampanyalarında da bu internet sağlayıcı tarafından verilen internet kullanılıyor. Bu aşamada Digitürk limitsiz internet paketini ve Digitürk hizmetini bir arada sunarken kişiler çok kısa bir süre içerisinde başvurularını gerçekleştirebiliyorlar. Bu aşamada kişilere limitsiz internet sunulurken bu internet ile birlikte kişilere 24 Mbps hız gönderiliyor. Bu kullanım içerisinde kişiler 50 GB adil kullanım kotası elde ederlerken bulundukları şehre ve konuma göre alabilecekleri maksimum hızlar değişiklik gösteriyor. Bu hızların değişimine göre kişilerin ödeyecekleri aylık ücretle de artış gösterebiliyor. Eğer kişiler 24 Mbps’ye kadar hız alıyorlarsa bunun için aylık 44 TL ödeme gerçekleştiriyorlar. Eğer hızlarını yalnızca 8 Mbps ile sınırlandırırlarsa bu durumda ödeyecekleri tutar 41 TL oluyor.
Aldıkları hızlara göre kişilerin interneti ADSL ya da VDSL olarak isimlendirilirken bu hizmet içerisinde kişilerden aylık olarak modem ücreti de alınıyor. Bu ücretlerin üzerine kişilere 5 TL modem ücreti ekleniyor. Eğer kişiler Fiber İnternet avantajlarından faydalanmak isterlerse modem ücreti ödemezlerken hızları 25 Mbps’ye kadar oluyor. Bu aşamada eğer 25 GB adil kullanım kotası seçerlerse 49 TL aylık ödeme yaparlarken 75 GB adil kullanım kotasında ödeyecekleri aylık bedel 57 TL oluyor. Bu internet seçenekleri arasından seçimlerini yapan kişiler sonrasında alacakları Digitürk paketini de inceliyorlar. Digitürk paketi sabit olurken kişilere bir değişim şansı sunulmuyor.
Bu aşamada Digitürk üyeliklerinde kişilere film paketi sunuluyor. Bu film paketinin aylık ücreti 30,99 TL olurken bu bedel internet fatura bedellerinin üzerine ekleniyor. Kişiler eğer 24 Ay taahhüt verirlerse bu fiyatları elde ederlerken kurulum bedeli ve internet aktivasyon ücreti kişilerden alınmıyor. Eğer kişiler başvurularını yaparlarsa 24 saat içerisinde ekipler gelerek kurulum işlemlerini gerçekleştiriyorlar. Bu işlemler sonrasında hem internetleri hem de Digitürk’leri kullanıma hazır bir halde onları bekliyor. Veri işleme ve paylaşım izni verenlere ilk ay beIN Sports kanalı hediye edilirken 4 ay boyunca da Spor Extra paketi hediye ediliyor. Böylece kişiler en iyi hizmeti en uygun fiyattan almış oluyor.


Hemen Başvur