0 850 532 73 73
Digiturk beIN ile yenileniyor
Digitürk Artı İnternet Paketi

Digitürk Artı İnternet Paketi

Kişiler teknoloji konusunda aldıkları hizmetleri her zaman kaliteli firmalardan almaya çalışırken bunun karşılığında da sorunsuz bir dönem geçiriyorlar. Bu doğrultuda kişiler aldıkları internet hizmetinde sürekli olarak hız problemleri ve kopma sorunları yaşarken farklı bir sağlayıcıdan internet almaya karar veriyor. Bazı kişiler de ilk defa internet bağlatacakları zaman en kaliteli firmalara yöneliyorlar. Bu doğrultuda Digitürk firması herkesi için en doğru nokta oluyor. İlk kez internet başvurusu yapacak olan kişiler sürekli olarak kaliteli bir internet hizmeti alırken diğer sağlayıcılardan internet hizmeti alan kişiler yaşadıkları problemlerin hiçbiri artık yaşamamaya başlıyor.
Bu doğrultuda kişiler hem internet hem de Digitürk hizmetini beraber alabilirken uygun düzeydeki fiyatları da tek fatura üzerinden ödüyor. Bu doğrultuda ilk olarak kişilerin hangi internet seçeneğini değerlendireceğinin belirlenmesi gerekiyor. Kişiler bulundukları şehre ve direkt konuma göre kararlarını veriyorlar. Bu aşamada Türkiye’nin her yerine aynı internet hızını yansıtmak mümkün olmuyor. Bu sebeple de kişilerin bulundukları konumda alabilecekleri maksimum internet hızını öğrenmeleri ve sonrasında buna göre başvurularını yapmaları gerekiyor. Bu şekilde işlemler gerçekleşirse kişiler en doğru kararları rahatlıkla verebiliyorlar. Bu aşamada kişiler ADSL, fiber internet ya da VDSL seçeneklerinden birisini seçerek başvurularını gerçekleştiriyorlar. Bu başvurular ile birlikte kişiler Digitürk Merhaba Paketini de satın alıyorlar.
Kişilerin internet konusunda belirli bir hızı ve adil kullanım kotası bulunuyor. Tamamı limitsiz olarak sunulan internet hizmetinde kişiler ADSL hizmetini ve Digitürk’ü 60,99 TL fiyat ile alabilirken fiber internet için bu fiyat 63,99 TL oluyor. Kişilerin VDSL için ödeyecekleri bedel de ADSL ile aynı oluyor. Bunun sebebi de her iki durumda da kişilere alabilecekleri maksimum hızların verilmesi oluyor. Eğer kişilerin bulundukları mahalle ve sokakta gerekli altyapı varsa kişiler 24 Mbps’ye kadar hız alabiliyor. Bu sebeple de kişilerin ADSL ya da VDSL hizmeti alacaklarını kendileri değil altyapıları belirliyor. Bu seçenekler arasından seçimlerini yapan kişiler başvurularını yaparken 24 saat içerisinde ekipler gelerek kurulum işlemlerini gerçekleştiriyor. Bunun sonrasında kişiler kullanıma hemen başlayabiliyor.


Hemen Başvur