0 850 532 73 73
Digiturk beIN ile yenileniyor
Digitürk Dizi Paketi

Digitürk Dizi Paketi

Dizi izleme kültürü insanlarda artık iyice yerleşmişken herkes her hafta yayınlanan dizileri takip ederek büyük bir heyecanın içerisinde yer alıyor. Bu doğrultuda ilk olarak kişiler yerli dizileri izlerken belirli bir süre sonra yabancı dizileri de takip etmeye başlıyor. Türkiye merkezli dizler tüm dünyada büyük izleyici kitlelerine ulaşırken Amerikan dizilerinden sonra en fazla izlenen diziler oluyor. Bu doğrultuda kişiler eğer yabancı dizileri de izleyebilecekleri bir hizmet satın alırlarsa dünyanın en iyi dizilerini takip etme şansları oluyor. Bu sayede de evlerinde boş zamanları oldukça dizileri takip edebiliyorlar.
Bu doğrultuda Digitürk üyeliklerini başlatarak dizi paketi satın almayı düşünen kişiler, ayda 21,99 TL ödemesi bulunan giriş paketini satın alarak ilk adımı atıyorlar. Bu paketi almak şart olarak sunulurken kişiler bu sayede ulusal kanalları HD kalitesinde izleme şansı elde ediyorlar. Böylece Türk dizilerinin tamamı HD kalitesinde izlenmeye başlıyor. Bunun yanı sıra kişiler aylık 18 TL değerinde olan dizi paketini de sistemlerine ekliyorlar. Böylece kişiler 5 farklı dizi kanalını satın almış olurken onlarca diziyi de izleme şansı buluyorlar. Her ay 80 dizinin yaklaşık 800 bölümü yayınlanırken kişiler istedikleri dizileri rahat bir biçimde takip ediyorlar. Dizilerin tamamı altyazı seçeneği ile sunulurken kişiler isterlerse Türkçe dublaj ile birlikte de dizileri takip ediyorlar.
Dünya üzerinde en çok izlenen her 10 diziden 7’si Digitürk ekranlarından izleyiciler ile buluşurken kişiler bu hizmet ile diziye tamamen doyuyorlar. Bu paket için kişiler 12 ay taahhüt verirken ilk 4 ay yalnızca 19,99 TL ödüyorlar. Bunun sonrasında kalan 8 ay içinse 39,99 TL ödemeleri gerekiyor. Böylece kişiler oldukça uygun fiyatlardan paketi satın almış oluyorlar. İlk 4 ay yapılan fiyat indiriminin yanı sıra kişilere 4 aylık Spor Extra paketi de hediye ediliyor. Böylece kişiler ilk 4 ayda dizilerin yanı sıra spor müsabakalarını da canlı olarak takip etme şansı buluyorlar. Tüm bu hizmetler için kişilerin telefonlarından ya da internet sitelerinden başvuru işlemlerini yapması yeterli oluyor.


Hemen Başvur