0 850 532 73 73
Digiturk beIN ile yenileniyor
Digitürk TTNet Kampanyası

Digitürk TTNet Kampanyası

Bir yandan televizyonlarını en iyi hale getirmek isteyen kişiler bir yandan da internet ihtiyaçlarını karşılamayı düşünüyorlar. Bu doğrultuda Türkiye’de bu iki hizmeti veren lider firmalar ile çalışmayı düşünebilirler. Bu aşamada eğer kişiler Digitürk ve TTNet tarafından düzenlenen ortak kampanyayı kullanırlarsa en iyi fiyatlarla internet ve Digitürk’ü bir arada satın alacaklardır. Bu aşamada kişiler Digitürk ile giriş paketini satın alırken bu paketin içerisinde ulusal kanallar HD kalitesinde izleyiciler ile buluşacaktır. Buna ek olarak kişiler belgesel kanallarından 4 tanesine de sahip olurken özel kanalların bir kısmı kişilerin tarifelerine tanımlanmış olacaktır.
Alacakları internetin şartlarını değerlendirmeye başlayan kişilere birçok farklı TTNet kampanyası sunulmaktadır. Bu kampanyalar dahilinde kişiler mevcut aboneler ve yeni abonelere özel olarak değişen şartlar altında kayıtlarını gerçekleştirirler. Eğer kişiler ilk kez TTNet aboneliklerini gerçekleştireceklerse 24 ay kampanyada kalma sözü vermeleri gerekmektedir. Bu söz ile birlikte limitsiz internetlerini 8 Mbps hıza kadar ayda yalnızca 39 TL fiyatla alacaklardır. Bu aşamada Fibernet ya da Hibernet ile birlikte hızları artarsa da ödedikleri ücretler değişmeyecektir. Kişilerin bulundukları konuma göre alacakları hızlar belirlenecektir. Kişilere TTNet tarafından maksimum hız gönderilecektir. Bu sebeple de kişiler 24 ay boyunca sürekli olarak 39 TL öderler. Mevcut adaylar için 8 Mpbs hıza kadar ödenen tutar aynı olurken Hipernet ve Fibernet için 49 TL ödenecektir. Eğer kişiler internetlerini yalın internet olarak almak isterlerse bunun için ayda 51 TL ödemek zorunda olacaklardır.
Bu şartlar arasından seçimlerini yapan kişiler Digitürk paketleri ile bu internet seçeneklerini en iyi fiyat ile satın alacaklardır. Kişiler bu değerlere Digitürk tarafından sunulan giriş kampanyasının fiyatını ekleyeceklerdir. Bu kampanya ile birlikte kişiler aylık 21,99 TL öderlerken ilk4 ay yalnızca 9,99 TL öderler. Bu şartlar altında kayıtları yapılan kişilerin hem TTNet hem de Digitürk için ayrı olarak taahhüt vermeleri ve gerekli belgeleri doldurmaları gerekmektedir. Bu sayede kişiler hem internete hem de ayrıcalıklı bir televizyon hizmetine uygun fiyatlardan kavuşmuş olurlar.


Hemen Başvur